Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Hks turbo tİmer type 0

Konu, 'Satıyorum' kısmında osman 1.8t tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. osman 1.8t

osman 1.8t SCW Üyesi

356
    64
    28
    arkadaşlar ürün çok temizdir ve az kullanılmıştır fiyatı uygun veriyorum ürün kesinlikle orjinaldir 130 tl tel 05359641434

2. taniverson

taniverson SCW Üyesi

562
    101
    43
    aynı ürünü bir kaç hafta önce aldım daha takamadık daha doğrusu turbo boost voltaje yağ basınç saatlerini bekliyoruz hepsini bir takalım diye... ama fiyat konusunda SCW'ye özzel bir şeyler yaz bence ki zaten sıfır da bu fiyata... yine de alana satana hayırlı olsun...

Bunu beğendi. dejavu_06 bunu beğendi.
  3. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    hayırlı satışlar...

4. osman 1.8t

osman 1.8t SCW Üyesi

356
    64
    28
    kardeşim belliki sen çin malı almışsın sıfırı bu fiyataysa bana 100 tane getir alıyım ben ama orjinal olsun piyasa çin malları ile kaynıyo millette orjinal diye satın alıyo bu japon kardeşim

5. taniverson

taniverson SCW Üyesi

562
    101
    43
    %100 orjinal arkadaşım emin olabilirsin bizzat istanbul maslaktan MK Automotivden getirtirildi ki bilen bilir Türkiye HKS disbirötörü dür bu firma... çin malı gittigidiyor da var 90 tl bilgin olsun diye söyledim.... hayırlı satışlar...

6. taniverson

taniverson SCW Üyesi

562
    101
    43
    Her neyse Ürün Senin Satıcıya Alıcıya Hayırlı olsun... Turbolu araçlara kesinlikle şart ve HATTA agresif sürüyorsanız olmazsa olmaz bu ürün bir mecburiyet benim gözümde ;)

7. osman 1.8t

osman 1.8t SCW Üyesi

356
    64
    28
    arkadaşlar üçü beşi aramıyoruz 100 tl günceli bu fiyata bu ürün birdaha düşmez :)

Bunu beğendi. H_G bunu beğendi.
  8. taniverson

taniverson SCW Üyesi

562
    101
    43
    işte şimdi SCW'ye özel bir fiyat bence turbolu araç sürücüleri kaçırmayın kupon bir ürün..

9. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    okaça bu kaça yok hayırlı satışlar

10. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    hayırlı satışlar olsun.. biz tüplü ve öfkeliyiz.. türkçesi turbo zamanlayıcı gibi birşey heralde..rica etsem 2 cümleyle bu ne işe yarıyor açıklarmı birisi konusu açılmışken,merak ettim..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş