Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

hız sabitleyici

Konu, 'Cordoba' kısmında soonnefess_71 tarafından paylaşıldı.

1. soonnefess_71

soonnefess_71 SCW Üyesi

13
    0
    1
    aracımın far kolunda hız sabitleyici düğmeleri var ama ne yaparsam yapayım bir türlü aktif edemiyorum anlatılan şekilde gerçekleştirdim ama olmadı bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilirmi ? şimdiden teşekkürler aracım cordoba 1,4 tdi stylance

2. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    Neye bastınızda aktifleşmedi?

Normalde ON konumuna getirdikten sonra SET tuşuna basmak gerekiyor. Birde hızınız kaçtı?

3. soonnefess_71

soonnefess_71 SCW Üyesi

13
    0
    1
    sellektör kolunun ucunda 2 düğme var artı düğmesine bi süre basılı tutmam gerekiomuş öle yaptım ama olmadı

---------- Post added 09-03-2010 at 00:00 ---------- Previous post was 08-03-2010 at 23:57 ----------

genelde anayolda deniyorum minimum hızım 90 uzun bi süre ON konumunda açık unutmuşum birkaç ay kadar
    aceba o bi sorun oluşturmuş olabilirmi

4. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48

O iki düğme haricinde kolun üst tarafında bir tane kaydırmalı tuş olması lazım. Sağ tarafa kaydırdığınızda ON sol tarafa kaydırdığınızda OFF tarafa gelmesi lazım. Önce bunu ON konumuna getirmelisiniz sistemi aktif etmek için. Sonra dediğiniz artı olana bir kere basmanız yeterli bildiğim kadarıyla..

---------- Post added at 00:02 ---------- Previous post was at 00:01 ----------

Bende Leon varken benimki hep ON da idi..

5. soonnefess_71

soonnefess_71 SCW Üyesi

13
    0
    1
    çok fazla şey denedim ama olmadı galiba tek çözüm servisine götürmek teşekkürler

6. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Sol taraftaki kolun uç kısmında iki tane düğme var.üsttekine basınca aktif oluyor,alttakine basınca off konumuna geçiyor..Birazcık basılı tut..bazen bende bile basıp çekince hemen devreye girmiyo...

7. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    sinyal kolunun üstündeki tırnağı ON'a getirdikten sonra kolun ucundaki SET tuşuna basmak gerekiyo..

8. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    sabitleyicisi olan konuşuyor tabi, ben sustum :D

9. eneSene

eneSene SCW Üyesi

1.285
    300
    83
    Para var huzur var abi :D

10. cenko1905

cenko1905 SCW Üyesi

59
    0
    6
    Geçenlerde ben sinyalleri parklara baglattıgım zaman epc ve motor arıza lambası yanmıstı ve hız sabıtleyıcıde calısmıyordu...bı ara sıgortalara baktım yanmıs bıtane 10 luk sıgortayı degıstım sonradan hız sabıtleyıcı duzeldı ama ondanmıdır tam emın degılım acıkcası...bılgı amaclı yazdım yinede..

Sayfayı Paylaş