Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Hiz sabitleme yol bilgisayari

Konu, 'Toledo' kısmında aytekin381983 tarafından paylaşıldı.

1. aytekin381983

aytekin381983 SCW Üyesi

17
    1
    1
    Arkadaşlara merhaba bende yeni bir toledo aldim size üyelik işlemlerimizi yaptik sizden rica bilgisi olan varsa cevap yazarsa sevinirim 2004 stella tecno plus aracim var bu araca hiz sabitleme yol bilgisayiri vb gibi özelleikler eklenebilyormu

2. Ahmet.YILDIRIM

Ahmet.YILDIRIM
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

133
    135
    43
    Merhabalar

ilk olarak hayırlı olsun bende aynı aracı sizle nerdeyse aynı gün içinde almişim

Seat Kocaeli Keleşler servisi ile görüştüm 350 tl 'ye orjinal hız sabitleyiciyi sol kol' ile birlikte takılıyormuş

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.745
    5.596
    113
    Arkadaşlar öncelikle ikinizde forumumuza hoşgeldiniz. Üyelerim bölümünden kendinizi tanıtır iseniz http://www.seatclubworld.com/uyelerimiz-2/
    hem sizleri tanımış oluruz hemde sorunlarınıza yardımcı oluruz. Keleşleri biraz zorlayın indirim yapacaklardır.

4. aytekin381983

aytekin381983 SCW Üyesi

17
    1
    1
    Teşekkür ederim peki yol bilgisayari ekleniyormu bununla ilgili bilgi alabilirmisin

5. Ahmet.YILDIRIM

Ahmet.YILDIRIM
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

133
    135
    43
    acıkcası bunu sormadım ama hız sabitleyici taktırmak için gittiğimde sorarım ustalara

6. Sebastian48

Sebastian48 FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

14
    1
    0
    peki Seat toledo 16. signoya takılıyormu acaba 2001 model merak ettim şimdi.

7. yukcell88

yukcell88 SCW Üyesi

1.521
    550
    113
    Elektronik gaz pedalı olanlara takılıyor diye duymuştum ne derece doğru bilmiyorum. Sadece sizin aracınızın gaz teli bulundurduğunu biliyorum, yani elektronik değil.

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş