• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Hiz sabitleme yol bilgisayari

aytekin381983

Kayıtlı Üye
Arkadaşlara merhaba bende yeni bir toledo aldim size üyelik işlemlerimizi yaptik sizden rica bilgisi olan varsa cevap yazarsa sevinirim 2004 stella tecno plus aracim var bu araca hiz sabitleme yol bilgisayiri vb gibi özelleikler eklenebilyormu

Ahmet.YILDIRIM

Kayıtlı Üye
Merhabalar

ilk olarak hayırlı olsun bende aynı aracı sizle nerdeyse aynı gün içinde almişim

Seat Kocaeli Keleşler servisi ile görüştüm 350 tl 'ye orjinal hız sabitleyiciyi sol kol' ile birlikte takılıyormuş

memet_one

VİP Üye
Administrator
Arkadaşlar öncelikle ikinizde forumumuza hoşgeldiniz. Üyelerim bölümünden kendinizi tanıtır iseniz http://www.seatclubworld.com/uyelerimiz-2/
hem sizleri tanımış oluruz hemde sorunlarınıza yardımcı oluruz. Keleşleri biraz zorlayın indirim yapacaklardır.

aytekin381983

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim peki yol bilgisayari ekleniyormu bununla ilgili bilgi alabilirmisin

Ahmet.YILDIRIM

Kayıtlı Üye
acıkcası bunu sormadım ama hız sabitleyici taktırmak için gittiğimde sorarım ustalara

Sebastian48

Forumdan Uzaklaştırıldı
Merhabalar

ilk olarak hayırlı olsun bende aynı aracı sizle nerdeyse aynı gün içinde almişim

Seat Kocaeli Keleşler servisi ile görüştüm 350 tl 'ye orjinal hız sabitleyiciyi sol kol' ile birlikte takılıyormuş
peki Seat toledo 16. signoya takılıyormu acaba 2001 model merak ettim şimdi.

Üst Alt