Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hesaplı Nokia E71

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hayırlı satıslar yawrum.200 lıraya cok uygun bence

Kutu, kulaklık, kitapçık, 2gb hafıza kartı tamam.
Hafıza kartının ve usbnin önüne gelen lastik kapaklar eksikmiş şimdi farkettim. Pek mühim bişey değil gerçi ama yazmakta fayda var.
Faturayı şu an bulamadım ancak genpa'yı arayıp garantisini sordurdum, mayıs 2011'e kadar garantisi sürüyormuş. Garanti ve kayıt durumunu teyit etmek isteyen varsa buyursun: 351940039344074
Faturayı yine de arıyorum bulursam pakete onu da eklerim,
Birazdan güncelleyip bir kez daha testten geçireceğim, hattımı takıp yarına kadar kullanacağım, gözüme çarpan başka bi sorun olursa yazarım, satılmayacak gibiyse iptal ederim zaten.

Yanında 2 adet de H1, 8000K xenon ampul hediye yapayım. Promosyon olsun :)

cihazi formatladim ve rehber tusu normale dondu. fiyat hala 200 ve cihaz sorunsuz. kargoya hazir

Yarın büyük ihtimal alabiliriz telefonu yarına kadar bize opsiyonlarmısın?

Kutu, kulaklık, kitapçık, 2gb hafıza kartı tamam.
Hafıza kartının ve usbnin önüne gelen lastik kapaklar eksikmiş şimdi farkettim. Pek mühim bişey değil gerçi ama yazmakta fayda var.
Faturayı şu an bulamadım ancak genpa'yı arayıp garantisini sordurdum, mayıs 2011'e kadar garantisi sürüyormuş. Garanti ve kayıt durumunu teyit etmek isteyen varsa buyursun: 351940039344074
Faturayı yine de arıyorum bulursam pakete onu da eklerim,
Birazdan güncelleyip bir kez daha testten geçireceğim, hattımı takıp yarına kadar kullanacağım, gözüme çarpan başka bi sorun olursa yazarım, satılmayacak gibiyse iptal ederim zaten.

Yanında 2 adet de H1, 8000K xenon ampul hediye yapayım. Promosyon olsun :)
2 adet H1 6000K ampülle takas edelim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt