Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Herkese teşekkürler..!

Konu, 'Sohbet' kısmında KeChİ tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. KeChİ

KeChİ SCW Üyesi

1.543
    163
    63
    Abilerim kardeşlerim kısaca site halkı bugune kadar hep aktif olmaya çalıştım elimden geleni yapmaya çalıştım çeşitli arkadaşlıklarım ve dostluklarım oldu bazıları gerçekten benim için çok önemli en başta levent abiyi tanımış oldum ondan sonra kardeşlerim Mehmet (iğci_01 ) kadir (ksovereign) ilker (ilkerbilim) ve diğer arkadaşlarımla güzel dostluğum oldu ama buraya kadarmış dosluk ömür boyu sürer ama siteyi bırakıorum hakkı geçen herkese tşkler son msjım olarak bunu borç bildim kendime Elvada Dostlar.. Bu arada sürekli msjlarımda gülerdim giderkende güleyim baripuhahapuhaha

Bunu beğendi. RedLine bunu beğendi.
  2. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    Hakan kardeş hayırdır özel bir sebebi yoksa öğrenebilir miyiz ?

3. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    hakkaten ya ne iş :confused:

4. KeChİ

KeChİ SCW Üyesi

1.543
    163
    63
    saçma birşey gerek bile duymuyorum söylemeye sizde hakkınızı helal edin arkadaşlar az atışıp muhabbet sohbet etmedik gecenin ilerleyen saatlerinde:):eek:key:

Bunu beğendi. RedLine bunu beğendi.
  5. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    helal olsun sende helal et bari :(

6. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    Ara sıre seninle tatlı tatlı atıştık Hakan sende hakkını helal et üzdüysem ama bu gidişin kafamda hep bir soru işareti olarak kalacak :confused::rolleyes:

7. leon sport

leon sport
    Administrator

5.689
    326
    83
    biz teşekkür ederiz kardeşim..

8. KeChİ

KeChİ SCW Üyesi

1.543
    163
    63
    benden yana herkese helal olsun hakadenlere yani:) bugun son girişim bu arada dogukan ben espriyi kaldırabılırım oyle kestıgım kestık bir insan değilim herşeye gülerek yaklaştığım gibi bunlarada gülüorum kardeşim....puhaha

RedLine ve dgkndmrr bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş