Herşey İbiza İçin | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Herşey İbiza İçin

Ziya

Kayıtlı Üye
Linklenen site en uygunu ve de orjinalidir. Parti parti 100 euro yu aşmadan sipariş edebilirsiniz.

mooncrown

Kayıtlı Üye
Zaten tek satan da bunlar sanırım. İbiza aksesuarları ile TR de kimse ilgilenmiyor sanırım.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Linklenen site en uygunu ve de orjinalidir. Parti parti 100 euro yu aşmadan sipariş edebilirsiniz.
100 Euro aşmadan derken gümrükte takılır mı diyorsunuz?

Ziya

Kayıtlı Üye
Zaten tek satan da bunlar sanırım. İbiza aksesuarları ile TR de kimse ilgilenmiyor sanırım.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

100 Euro aşmadan derken gümrükte takılır mı diyorsunuz?
Evet. Sıkıntı çıkmasın diye parti parti verirseniz garanti olur. Her partide normal posta ile 18-20 euro kargo ücreti ödersiniz.

Lejyoner

Administrator
Bir çoğumuz yaptı,son derece güvenilir bir site..Büyük bir kriz geçirip batarlarsa size denk gelirse oda sizin şansınıza:)

mooncrown

Kayıtlı Üye
O zaman dikkat edin. Son zamanlarda alış veriş yapmayın. Ben baya baya niyetine girdim. :rolleyes:

Mertkan

Kayıtlı Üye
Kafanızda bir fikir oluşması açısından parça kodlarını yetkili servis de sorgulatıp,ürün fiyatlarını görebilirsiniz ama dendiği gibi bu site üzerinde daha uygun olacaktır

mooncrown

Kayıtlı Üye
Evet servislerin fiyatları epey yüksek bu tür ürünleri kendim alıp montaj yapabilirim. En azından TR de bir yerlerde bulabilsem daha iyi olacaktı. Burdan alsam uzun zaman beklemem gerekiyor. Diyelim ki üründe bir sorun çıktı geri göndermek yenisini almaktan daha pahalı olacak, bunun yanında gümrükte sorun çıkıp çıkmaması tamamen şans diyorlar. Bilemedim !!!