Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Herşey İbiza İçin

Konu, 'Arıyorum' kısmında mooncrown tarafından paylaşıldı.

1. mooncrown

mooncrown SCW Üyesi

147
    40
    28
  2. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Bu ürünler link verdiğiniz sirede daha ucuz..

3. Ziya

Ziya SCW Üyesi

1.379
    729
    113
    Linklenen site en uygunu ve de orjinalidir. Parti parti 100 euro yu aşmadan sipariş edebilirsiniz.

4. mooncrown

mooncrown SCW Üyesi

147
    40
    28
    Zaten tek satan da bunlar sanırım. İbiza aksesuarları ile TR de kimse ilgilenmiyor sanırım.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

100 Euro aşmadan derken gümrükte takılır mı diyorsunuz?

5. Ziya

Ziya SCW Üyesi

1.379
    729
    113
    Evet. Sıkıntı çıkmasın diye parti parti verirseniz garanti olur. Her partide normal posta ile 18-20 euro kargo ücreti ödersiniz.

6. mooncrown

mooncrown SCW Üyesi

147
    40
    28
    Siz alış veriş yaptınız mı daha önce bu siteden.

7. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Bir çoğumuz yaptı,son derece güvenilir bir site..Büyük bir kriz geçirip batarlarsa size denk gelirse oda sizin şansınıza:)

8. mooncrown

mooncrown SCW Üyesi

147
    40
    28
    O zaman dikkat edin. Son zamanlarda alış veriş yapmayın. Ben baya baya niyetine girdim. :rolleyes:

9. Mertkan

Mertkan SCW Üyesi

1.462
    823
    113
    Kafanızda bir fikir oluşması açısından parça kodlarını yetkili servis de sorgulatıp,ürün fiyatlarını görebilirsiniz ama dendiği gibi bu site üzerinde daha uygun olacaktır

10. mooncrown

mooncrown SCW Üyesi

147
    40
    28
    Evet servislerin fiyatları epey yüksek bu tür ürünleri kendim alıp montaj yapabilirim. En azından TR de bir yerlerde bulabilsem daha iyi olacaktı. Burdan alsam uzun zaman beklemem gerekiyor. Diyelim ki üründe bir sorun çıktı geri göndermek yenisini almaktan daha pahalı olacak, bunun yanında gümrükte sorun çıkıp çıkmaması tamamen şans diyorlar. Bilemedim !!!

Sayfayı Paylaş