Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Hayvan sevgisi..

Konu, 'Sohbet' kısmında Floydian tarafından paylaşıldı.

1. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    Hayvanlara karşı ilgi ve merakınız varmıdır? Varsa hangi hayvan türü? Beslediğiniz bir hayvan türü varmı?

Bugün tesadüfen Serhat (Leonrider) abinin tam bir balık hayranı olduğunu ve balıklar beslediğini öğrendim. Birlikte bir petshop da gezdik. Konu burdan aklıma geldi.

Bazı insanlar hayvanlara karşı soğukturlar ve iğrenebilirler böyle isenizde çekinmeyin, konuyu cevaplayın :)

2. VoodooRush

VoodooRush SCW Üyesi

479
    0
    16
    Hayvanlar güzeldir, severim ben şahsen. Daha önce kuş, balık, köpek ve hamster beslemişliğim var. Bir sürü kediyle (10 civarı) aynı evde yaşamışlığımda var kısa dönemler olarak :).

Bunlar arasında en sevdiğim hayvanım hamsterımdı, onu da kaybedince yeni birini sokmadım hayatıma. Ama kendimi bi sabitlersem safkan bir alman çoban köpeği beslemek istiyorum.

3. Jerky

Jerky SCW Üyesi

3.079
    53
    48
    Severim :) Daha önce evde güvercin beslemişliğim var :D 2 adet geldi 4 adet gitti :) Bir köpeğim olsun isterim ama dairede beslemekte istemiyorum açıkcası :( ilerde Allah bahçeli güzel bir nasip ederse süper olur.

4. DOUKAN

DOUKAN SCW Üyesi

3.410
    84
    48
    Rottweiler cinsi bir köpeğim vardı adı Reis hala unutamıyorum yeni sahibine verdiğimde ağlamıştım...

5. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    :(:(:(:(:(

Doukan 96 ila 99 yılları arasında Ingilterede yaşadık ailecek. Orada bir kedimiz vardı. İsmi Tüylü idi. İngiltereden ayrılırken başka bir aileye vermek zorunda kalmıştık. Ben kardeşim annem hüngür hüngür ağlamıştık verirken..

6. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    bzimde cangomuz vardı..
    safkan bir alman kurdu
    onun kadar gercek bir alman kurdu hıc gormedım hayatımda

onun dısında evımızden cok kopek kuş balık geçti ama hıc onun gıbı etkısı buyuk olmadı..
    cango bı taneydi.

7. taykac

taykac SCW Üyesi

855
    44
    28
    Muhabbet kuşum var.

8. misic

misic SCW Üyesi

737
    66
    28
    kanarya var fenerli:D:D:D
    2-3 tane de balık var:)

9. Gtı

Gtı SCW Üyesi

557
    2
    18
    aynen bendede Muhabbet kuşu var :) Konuşuyomu abi seninki ?

10. AHMET1907

AHMET1907 SCW Üyesi

815
    14
    18
    3 yaşında secereli eğitimli alman Kurdum var, birde 2 yaşında ****ttish Fold kedim var

Sayfayı Paylaş