Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Haydi biraz gaz ve azıcık para lazım.

Konu, 'Leon 1M (1998-2005)' kısmında picassoner tarafından paylaşıldı.

1. picassoner

picassoner SCW Üyesi

927
    355
    63
    arkadaşlar aracım 2004 signo plus ve henüz 41000 km de. boya darbe kaza yok. sıfır değil tabi ama türkiye'de sayılı en temiz signo pluslardan. bugün bulunduğum ilçede müsteri çıktı ve 23 bin gibi rakamı vereceğini dile getirdi. hatta zorlasam az daha çıkacak gibi duruyor. işte sıkıntı burda başlıyor. topsport baktım ve iyice gönlüm kaymaya başladı fikir ve yorumlarınızı bekliyorum. işte bu da topsportun ilanı. fiyat bilgisi sizce nasıl ve ne yapayım? zorlamam lazım kendimi biraz maddi anlamda ya hayırlısı....

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...tesem-temizlikte-sari-topsport-35702516/detay

2. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    23 bın vercekse ben olsam sımdı verırdım arabayı abı hıc beklemezdım :) ılandakı araba b donem eskısehırde olan araba ıse temız dıyolardı gecen senelerde.Ayrıca ılanda yazanında en asagı 1-2 lıra altına kastırcaksın bu arabaların da degerlerı sonucta gunden gune dusuyor senesınden dolayı.Alırsan mutlu mesut olursun :)

3. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    aracınızdan memnunsanız aradaki yakıt farkınıda göz önünde bulundurup bana koymaz diyorsanız bence mantıklı olabilir vericeği keyif çok yüksek olur 1.6 8v den sonra

4. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    hayırlısı olsun..fırsatlar her zaman çıkmaz..biraz daha ne zorluyacaksın bilmiyorum ama..ayağına fırsat gelmişken sat sonra satmak istediğinde müşterisi olmaz..
    top sport a gelince adanada çok var mutlka birine gönlünü kaptırırsın..ve alırsın..
    şimdiden hayrılı olsun..
    bu topsport yazdığı gibi ise güzel ama fiyat bilgim yok

5. picassoner

picassoner SCW Üyesi

927
    355
    63
    peki ortalama yakıtı nedir bu makinaların?

6. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    11 12 litre civarı olur diye tahmin ediyorum ama sadece tahmin :)

7. picassoner

picassoner SCW Üyesi

927
    355
    63
    ben sürekli şehir içi kullanıyorum sayılır ve 10 lt. gibi bir tüketimim var. acaba net bu nasıl olur. haydi topsportçular yardım.

8. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    kastırdıgında 6-7 lıtre arasına kadar dusersın.1.8 t ekonomık makınadır hatta serhat konuyu gordumu yazar en son cok guzel degeler soyluyordu bana :) Bastın mı zevkını alırsın basmadın mı ekonomı yaparsın

9. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    o degerler ancak gaza bastıgında alcagı ortalama deger:)

10. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    basmadıktan sonra ne gerek var 1.6yı satmaya :)

Sayfayı Paylaş