Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

happy 3 friends mk4!!!

ya bırak ya sen benı aradın en son ısdeyım demedınmı olm ısteyen gelır abı 3 saat de bır arıyosun adam gelmıs okdr mehmet abı herhalde butun gun aynı yerde oturmıcaz ısımız cıktı sanayıye gıttık gelecek adam arar gelıorm der gelır gelıcem dedınde beklemedıkmı:D

bılemıcem levent abi goruyorsun ıste hersey ortada :D

haha oda gelsın be abıcım... neyse sen gıt de çilingir bul abıcım:D

---------- Post added at 23:55 ---------- Previous post was at 23:54 ----------

ıste scw askı budur adamın ehlıyetı yok yınede gelırım dıyor son soz soylenmıstır..

olum ne ekmesi cuma gelemdim tamam .. ama mehmetin geldiğinde aradım sizi yok sanayiye gidiyoz yok gölbaşına gidiyoz yok panoraya gidebiliriz.. bi yerde durmadınız ki gelelim siz benden kaçtınız.. en son arda arayacaktı nereye gittiğinizi hala arayacak ARDA!!!

eee işte buda kabılıyet sabahtan yakalamn lazım ....

---------- Post added at 23:56 ---------- Previous post was at 23:55 ----------

ne alakası var abi yaa.. biz ogün beyin gay olduğu günleri biliriz.. hayret bişey ya.. hem sen dememişmiydin kadin milletine yanış yapma seni ben bile kurtaramam diye :D

gay oduğumu hıssettıgın bı ornek???(bulusmya gelmedıgım veya aradıgınızda kız ark ıle beraberım gelem dedıgım?):D

haha oda gelsın be abıcım... neyse sen gıt de çilingir bul abıcım:D

---------- Post added at 23:55 ---------- Previous post was at 23:54 ----------

ıste scw askı budur adamın ehlıyetı yok yınede gelırım dıyor son soz soylenmıstır..

ardacım istersen cilingir milingir tahrik etme:D bende tunalıdan girerim başkentten çıkarım anladın sen onu ;);)

Geri
Üst Alt