hangi yağ koymalıyım altea 2005 e | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

hangi yağ koymalıyım altea 2005 e

Konu, 'Altea' kısmında ozi061 tarafından paylaşıldı.

1. ozi061

ozi061
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    yağ bakımı yapacağım daha önce 10/40 koymuşlar ama araştırmalarıma göre 5/30 kendi yağı normalde. şu an yağ bakımı yapcağım acama hangi marka ve numara koymalıyım.
    n11.com da indirim var castrol de ama oda tam sentetik diyor?

2. memet_one

memet_one
    ADMİNİSTRATOR
    SCW VİP ÜYESİ

Beğenileri:
    6.431
    Ödül Puanları:
    113

Kurallarımız gereği kendinizi üyelerim kısmında tanıtmanız gerekmektedir.

Ayrıca 05\30 benzin için kullanılıyor 5\40 ta turbo dizel araçlar için kullanılıyor . Ben mobil esp 5\40 partikül filtreli yağ kullanıyorum.

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. GeniuS

GeniuS
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    297
    Ödül Puanları:
    63
    mehmet arkadasımımn ded,g, gibi dizel araaca da 5w30 koya bilirsin her hangı bır sıkıntı yada zararı yok

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  4. ozi061

ozi061
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    aracım 1.6 lpg li castrol magnetec su an kappanyada 5 litresi 90 liraya geliyor. 10-40 mobil koymuştum daha önce yağ eksiltme yaptı 5 bin kilometrede yarım litreye yakın gibi..

5. HAKTANFR

HAKTANFR
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    63
    Bak dizel araçlarda dizel takirtisini çok duymak istemeyenler için söylim Bor karistirin yağın içine ve aractaki performansi görün hicbir zararida yok özellikle yuksek segmentli araclar çok kullanıyor

F-E-N-E-R-B-A-H-Ç-E

6. kfy

kfy
    ADMİNİSTRATOR

Beğenileri:
    5.360
    Ödül Puanları:
    113
    belli bi km sonrasında motor ne hale gelicek..denk getirirseniz bor satışını yapan arkadaşları biraz sıkıştırın.

7. ozi061

ozi061
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    bor katkısından ben hiç bir fayda görmedim. bi ekstra ses kesilmesi falan bişey olmadı.

8. adders

adders
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    5/30 elf koydur gitsin şahsen ben kullanıyorum 10.000 de bir yağ değiştiriyorum çıkan yağ halen temiz gözüküyor. elf ile castrol kalitesi aynı, elf şuanda en çok satan yağ bizim buralarda. 10/40 lar dizellerde ve honda civic lerde kullanıyor biraz daha ucuzdur

9. ozi061

ozi061
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    haklısın galiba marka takıntısı yapmışız biz. alana kadar her şey aldıktan sonra sıkıntı yok rahatlıyo insan.

Sayfayı Paylaş