Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Haftasonu Bi Kaç Bira İçerken Sohbet Etmek İsteyen. ??

nakkaştepe yeditepe cafede engin faruk cesur yiğit furkan güzel bir muhabbet oldu boğaza karşı :D

aynen baba, ben güneşi görünce 2 teker keyfi ve ardından açık hava sohbeti derken fena yanmışım, gözlüklerin altı beyaz tüm suratım kırmızılaşmış yarın soracaklar denizemi gittin diye :D:D

hafta içi tatil benim okul. 2ye kadar uyuma da biyerde kahvaltı yapalım. hatta burdan da SCW'yi davet edelim gelsin işi olmayan..

olabilir yavru..

velakin Nokia Nokia PC Suite olayı galiba kafayı yedi..
bi ara güncelleştirme uyarsı veriyodu artık vermiyo belli ki güncelleştirmiş kendini artık bağlantı kuramıyorum 2 tane foto eklicem yarım saatir onu indir bunu sil hala olmadı.. :mad:

Bluetooth kullansana Yiğidim. Valla ben karşıda olsaydım gelirdim yiğidim şimdi eve girdim.

bluetooth'la olmuyo artık neden anlamadım işte Erhan'ım..

Yiğit bugünkü o ikiz kırmızı ferrarileri arka arkaya yanaştırıp arasında gaz verdirip sesini videoya alsaydık keşke :) tıklanma rekoru kırardık duble ferrari diye...

ucuz onlar abim alalım biz de noolcak.. :D :D

evet bak oda güzel fikir ama bi benzin istasyonu açalım önce de gezerken hiç düşünmeyelim nerden buluruz diye

Geri
Üst Alt