Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

H&R Yay Sorunsalı

Konu, 'Sohbet' kısmında YkpDemir tarafından paylaşıldı.

1. YkpDemir

YkpDemir SCW Üyesi

18
    15
    3
    Merhabalar nette bir arkadaştan ikinci el h&r yay ıcın anlastık.
    kendısındekı yaylar 2014 ibiza cupra 'da takılı. benım aracım 2015 ıbıza 1.4 reference.
    acaba herhangı bır uyum sıkıntısı yasarmıyım ? h&r yay kullanan arkadaşlar varmı var ıse onerır mı ?
    bırde dıkkatımı ceken seylerden bır tanesı yaylara hortum sarılmıs ? bu klasık bır uygulamamıdır ? yoksa genelde ya yukseltmek yada ses yapıyorsa kullanılır.
    sımdıden yorumlarınız ıcın tesekkurler.

kartal59 ve sebilmihge bunu beğendi.
  2. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.779
    5.616
    113
    Merhaba H&R yayları eibach kadar konforlu değildir biraz serttir üzerine hortumu bu yüzden sarmış olabilirler

kurye ile elden teslime verildi

3. YkpDemir

YkpDemir SCW Üyesi

18
    15
    3
    teşekkurler. acaba uyum ıle alakalı sıkıntı yasar mıyım ?

4. Utkusen

Utkusen SCW Üyesi

38
    44
    18
    2 aracin agirliklarini bilmiyorum ama illaki bir fark olucagini dusunuyorum ben olsam almazdim ve imkanin varsa sifir parca her zmn tavsiyemdir ozellikle bu konularda .

Bunu beğendi. kartal59 bunu beğendi.
  5. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    parça kodunu söleseniz katalogtan bakardık

Bunu beğendi. YkpDemir bunu beğendi.
  6. berko

berko SCW Üyesi

119
    24
    18
    Ankaradaki yay ise zaten cupra uyumlu değil normal polo/ibiza uyumlu o yaylar. Sorun yaşamazsınız

Bunu beğendi. YkpDemir bunu beğendi.
  7. YkpDemir

YkpDemir SCW Üyesi

18
    15
    3
    Yorumlariniz için teşekkür ederim.yaylar istanbulda resimdeki de yaylara ait.

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  8. ahmet6334

ahmet6334 SCW Üyesi

690
    879
    93
    Kardeşim sana tavsiyem vogtland yay takman me hr nede eirbach yay tek alman gelereken alman malı olan ve konfor rahatlık bakımından mükembel. Dir seat ibiza ve leon aracımda kullanıyorum mükembel extrem tuning kampanyada kacırma derim kendi aracına göre bilgi alırsın kargo ücretsiz bursa yer. Screenshot_2016-03-28-16-00-15.jpg

9. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    dostum ürün koduyla alakaşı seat üzerine ürün bulamadım.daha doğrusu araçlar kısmında seat markasını göremedim en yakın vw nın var muhtemelen senınkısıde vw yayı...linkte katalogta seatlar için yay yok Find Applications || H&R Special Springs, LP

Sayfayı Paylaş