Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Günün Sözü..

bir tane daha var sevdiğim uyumadan önce onu da yazayım:)

"Mutlu olmanın yolunu karşıdakini mutlu etmek sanıyorduk. Yanıldık ! Çünkü ne kadar mutlu ettiysek, o kadar yalnız kaldık" !
[C. Süreya]

bir tane daha var sevdiğim uyumadan önce onu da yazayım:)

"Mutlu olmanın yolunu karşıdakini mutlu etmek sanıyorduk. Yanıldık ! Çünkü ne kadar mutlu ettiysek, o kadar yalnız kaldık" !
[C. Süreya]

Bu güzelmiş natan doğru söze ne hacet....................

''Vatanseverler hep vatanları için ölmekten bahsederler ama hiçbir zaman vatanları için öldürmekten bahsetmezler.'' Bertrand Russell

''Vatanseverler hep vatanları için ölmekten bahsederler ama hiçbir zaman vatanları için öldürmekten bahsetmezler.'' Bertrand Russell

"Benim vatan için ölecek adama ihtiyacım yok.Ne yapayım öleni ben.Bana vatan için öldürecek adam lazım!!!"......(isimsiz bir kahraman)

boş tabancayı, tüfeği dolduran şeytan; iş benzin deposuna gelince neden bir şey yapmıyorsun? işin gücün i...nelik

Yalnız işsiz olanlar değil, daha iyi işler yapabilecek olanlar da başıboştur.
Sokrates

xx

Geri
Üst Alt