GSS BORÇLARIMIZ SİLİNİYOR !! | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

GSS BORÇLARIMIZ SİLİNİYOR !!

Konu, 'Yurttan Haberler' kısmında ahmet6334 tarafından paylaşıldı.

 1. ahmet6334

  ahmet6334 FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

  Mesajlar:
  805
  Beğenileri:
  930
  Ödül Puanları:
  93
  Davutoğlu sağlık sigorta borçları için müjdeyi verdi..
  Başbakan Ahmet Davutoğlu sağlık sigorta borçları için müjdeyi verdi.Başbakan Davutoğlu bugün 64. Hükümet eylem planını açıkladı.Yeni hükümetin önümüzdeki 3 ay içinde hayata geçireceği vaatleri de belli oldu.Açıklanan vaatler arasında genel sağlık sigortası borçları silinecek.Detayları haberimizde...

  10.12.2015 13:00
  Başbakan Davutoğlu, bugün 64. Hükümet eylem planını bugün açıkladı. Yeni hükümetin önümüzdeki 100 gün yani 3 ay içinde hayata geçireceği vaatler de belli oldu. Vaatler arasında en önemlilerinden biri de gençlerin Genel Sağlık Sigorta borçlarının silinmasi yer alıyor. Genel Sağlık sigortası sorgulama yapıldıktan sonra gençlerin Genel Sağlık sigortası borçları silinecek. lise, üniversite mezunu gençlerin Genel Sağlık Sigortası giderleri 2 yıl süreylegelir testi yapılmaksızın ve prim alınmaksızın devlet tarafından karşılanması sağlanacak.

  İşte detaylar…

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, 1 Kasım 2015 tarihinde yapılan milletvekili genel seçimleri öncesi açıkladığı seçim vaatlerini hayata geçiriyor.

  Bugün yapılan 64. Hükümet Eylem Planı toplantısında Davutoğlu 3 ay yani 100 gün içinde hayata geçirilecek vaatleri açıkladı.

  Bu vaatler arasında gençleri kara kara düşündüren Genel Sağlık sigortası prim borçlarının silinmesi de yer alıyor.

  LİSE, ÜNİVERSİTE MEZUNU GENÇLERİN PRİMLERİ DEVLET TARAFINDAN ÖDENECEK
  Genel Sağlık Sigortası (GSS)sisteminde yeni dönem için düğmeye basıldı. Genel Sağlık Sigortası'nda yapılacak düzenlemeler 64'üncü Hükümet Programı'nda yer aldı. Programa göre; lise, üniversite mezunu gençlerin Genel Sağlık Sigortası giderleri 2 yıl süreyle gelir testi yapılmaksızın ve prim alınmaksızın devlet tarafından karşılanması sağlanacak.

  Böylece gençlere ücretsiz sağlık hizmeti sunulmuş olunacak. Ayrıca, gençlerin Genel Sağlık Sigortası borçları sıfırlanacak. Genel Sağlık Sigortası kapsamında yapılan gelir testi sistemi ve buna bağlı prim ödemelerigözden geçirilecek, sistemin etkinliği ve verimliliği artırılacak. Bu kapsamdaGenel Sağlık Sigortası primlerinde indirim yapılması bekleniyor.
  . HADİ HAYIRLISI DİYELİM...:)
   
  Bunu beğendi. Absolut bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş