Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

groupon şehir fırsatı "Autowax iç dış yıkama"

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında my_gisu tarafından paylaşıldı.

1. my_gisu

my_gisu SCW Üyesi

596
    5
    18
    arkadaşlar autowax'ta iç dış yıkama, motor yıkama ve koruma 85 tl yerine 25 tl olarak groupon şehir fırsatları adana da geçiyor. sizce alınabilir mi? tşkkrler..

2. my_gisu

my_gisu SCW Üyesi

596
    5
    18
  3. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    bu tarz kampanyalarda şu zamana kadar gördüğüm düşen fiyatla birlikte özensiz uygulama oldu..

4. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    uygulama iyi olabilcekse güzel fırsat

5. my_gisu

my_gisu SCW Üyesi

596
    5
    18
    kampanya dahilinde gidildiğinde özentisiz mi yapılıyor temizlik :S

6. my_gisu

my_gisu SCW Üyesi

596
    5
    18
    motor yıkama 2009 model 28bin km de olan bir araç için önerilen bişey mdir bilemiyorum ama indirim yapılan fiyat gerçeği yansıtıyorsa alınabilecek gibi duruyor. e tabi bide kampanyalı diye özenip bezenmede sıkıntı olmaması grk

7. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    valla onu bilmiyorum da geçenlerde birisi anlattı.istanbul boğazda güzel bir yerde balık yemeye gitmişler bu sitelerden birinin indirimiyle..kapıdaki şef midir artık neyse,ucuzcuların masasını arkaya alın diye konuşuyormuş garsonla ve müşteriler duymuş :)

8. my_gisu

my_gisu SCW Üyesi

596
    5
    18
    :confused: ;)

9. my_gisu

my_gisu SCW Üyesi

596
    5
    18
    autowax ile ilgili deneyimi olan arkadaşlar var mıdır acaba... ?

10. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    valla autowax a hiç gitmedim Varol abi burada devamlı oraya gidiyor ama bence motor temizliği için kimyasal kullanmanın pek luzumu yok hele senin araba 2009 model ve motor üzerinde plastik kapak falan yok yani plastik bölümde çok az ve motor açıkta duruyor heryere ulaşılması kolay o yüzden servise gittiğinde orada yıkattır derim ben dışarda bi kere yıkattım şarj dinamosuna ne kadar su verdiyse onu bozdu...

Sayfayı Paylaş