Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Grip aşısı ters etkileri

Konu, 'Yurttan Haberler' kısmında fnasif tarafından paylaşıldı.

1. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    Biraz önce Amerika'da grip aşısı olan bir kimsenin, bu aşı sebebi ile geri geri yürüyüp normal yürüyemediği, konuşamadığı ve hareketlerini kontrol edemeyecek bir duruma geldiğini gösterdi haberlerde. Bu etkinin grip aşısı içinde bir virüsün oluşarak vucuda enjekte edilmesi ile oluştuğunun tespit edildiği belirtildi.

Bu güne kadar hiç grip aşısı olmayan sorumsuz bir birey olduğumu düşünüyordum, meğer doğrusunu yapıyormuşum. Babalar gibi gribimi olurum, nane limon grayfort ile de şifayı aramaya çalışırım. Güneş yakında tersten doğacak vakit geliyor hızla sanırım.

Sağlıkçı arkadaşlarım, konu hakkında sizden etkili bilgileri alalım artık neye inanacağımıza şaşırır olduk.

2. cüneyt_cup

cüneyt_cup SCW Üyesi

778
    11
    18
    evet faruk abi sporcu bir kız dı gırip aşısından dolayı hayatı karardı

3. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    çocukluğumdan beri bir çok kez hastanede kalmak zorunda kaldım. ve gördüğüm tek şey ne kadar çok ilaç (dolayısı ile kimyasal) alırsak o kadar çok risk altındayız bnce. blli bir sınrda tutmak gerek alınan ilaç miktarını. rusyada iken mesla tane ile verirlerdi ilacı hatta bir çok doktor direkt bu ilaçlara yönelmez alternatif tıp ve dğal ilaçlara yönlendirirlerdi.

4. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    bünye o dönemde zayıfsa zaten direkt hasta eder ben hiç grip aşısı olmadım yumurtaya allerjim var çünkü ama bi kişiden de duymadım aşımı oldum hiç hasta olmadım bu kış diye..

5. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    bu güne kadar hiç olmadım, bu haberden sonra da olacağımı zannetmiyorum. Şimdi bu yazdıklarımdan sonra Faruk Nasıf iğneden korkuyormuş dedikodusu falan başlarmış:D:D:D

6. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    En iyi ilaç vucudun kendi bağışıklık sistemidir.

7. GÖKHAN33

GÖKHAN33 SCW Üyesi

1.948
    26
    48
    Abi başlarsada başlasın ben bu yasıma kadar gercekten ıgneden korktugum ıcın olmamıstım sımdı ıse buyuk konusmıyım ama kolay kolay kımse yaptıramaz daha....vıcuda mıkrop verılerek mıkrop mu yenılırmıs canım alalalalla:D:D:D

8. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Faruk abi sana iğne korkunla ilgili konu açayım mı.. :D :D

9. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    Alp bağışıklık sistemini en iyi oluşturan şey ki hanımlarımız bizden çok daha bilgilidirler bu konuda anne sütü. Şimdi bu sistemi kuvvetlendirmek için en azından benim böyle bir lüksüm yok, annem odunla kovalar beni yoksa :D:D:D

---------- Post added at 19:36 ---------- Previous post was at 19:35 ----------

sağol paşam almayım kalsın :D araban pis mi:p

10. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    arabam pis abim.. :p

Faruk abi çok geç süper bi foto buldum.. :D :D

Sayfayı Paylaş