Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Gran Turismo 5" Sohbetleri..

AI'leri test etmek için farklı alanlarda duruyo arabalar ama..
nerdeyse U virajın içinde diğeri uzun gibi duran sol virajda..Forza'da AI'lerin geçtiği yer muhtemelen zaten ideal çizgileri..
Forza'yı hiç oynamadım bilmiyorum ama bu videodan daha iyi olduğu çıkmaz.. :)

Forza oynayanalr GT yı gorunce bekledıklerını alamadılar suan kulagıma calınan durumlardan en fazlası bu.Gt bu kadar gec cıkınca ınsanların da beklentısı cok fazla oldu ama karsılayamadılar anladıgım kadarıyla

lisansların hepsi altın oldu..lisans mevzusu artık kapandı.. :D :D

benım malesef bronz agırlıkla gumus ve 10tane falan altın vardır

bu arada dün akşam yine takıldı loading yaparken.. :)
sanırsam 'net bağlantısı yüzünden yapıyo..
PS1'de bu tarz bi durumda kapağa işaret parmağıyla 2 defa tıklayınca düzelirdi..bi kaç bişi denemedim daha yemedi.. :D :D

buarada arkadaşlar konuyu tam okumadım ancak oyunu ilk inceleyip puan veren siteler puanlarını yeniden gözden geçirmek zorunda kaldılar bunun sebebi ise hasar modellemesinin olmadığı zannediliyordu ancak level 20 den sonra hasar modellemesi kademe kademe açılıyormuş o yüzden ilk verilen notlar yanıltıcı olmuş....

Son olarak bende bir FORZACIYIM :D

buarada arkadaşlar konuyu tam okumadım ancak oyunu ilk inceleyip puan veren siteler puanlarını yeniden gözden geçirmek zorunda kaldılar bunun sebebi ise hasar modellemesinin olmadığı zannediliyordu ancak level 20 den sonra hasar modellemesi kademe kademe açılıyormuş o yüzden ilk verilen notlar yanıltıcı olmuş....

o da güzelmiş.. :)

ınanadım dun gıttım lısansları tekrarladım bronz sayım azaldı gumusum cogaldı :) .... son super sevıye canımı sıkıyor ondakı bronzlar duzelmek bılemedı bırturlu

dün hiç oynayamadım..
akşam 10 gibi çıkıcam evden o zamana kadar oyun mu oynasam yorgunum uyusam mı karar veremedim.. :D :D

Geri
Üst Alt