Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Gösterge Çerçevesi Boyama...

Konu, 'Teknik Destek' kısmında sinceler tarafından paylaşıldı.

1. sinceler

sinceler SCW Üyesi

1.049
    304
    83
    Arkadaşlar gösterge çerçevesini boyamak istiyorum.Ama işe koyulmadan önce sizin fikir ve önerileriniz benim için çok önemli.Daha önce deneyen oldu mu acaba?Yani söktükten sonra sorun yaşarmıyım?Çerçeveyle km saatinin olduğu panel birbirine sabitmidir?Eğer sabitse boyamak biraz sıkıntı olabilir.Krom rengine boyamak istiyorum.Yapabilirsem çok güzel olacak...
    Resim temsilidir...

2. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.210
    113
    sabit degil bildigim kadari ile ama kimsede gormedim boyali o bolgedeki arizalari sokup yapiyolar genede iyi arastirmak lazim metal renk kaplama lar var onu dusune bilirsin bide uzerinde sokmeden ince bi iscilikle olabilir

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. sinceler

sinceler SCW Üyesi

1.049
    304
    83
    Araştırıyorum tabi kaş yaparken göz çıkarmayalım.Yarın sanayiye gitsem hocam ne yapacan boyatıpta böyle daha güzel deyip geçiştirecekler uğraşmamak için.İyice dersime çalışayımda ona göre gideyim.Nasıl yapılacağını ve neyle karşılaşacağımızı bilirsem ustaya laf anlatmak daha kolay olur...:)

4. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.550
    1.705
    113
    güzel fikir ama ince işçilik gerekir. yapılırsa cidden hoş durur. nette bi aralar göstergeler için krom kaplama görmüştüm...yanlış hatırlıyorda olabilirim.

5. sinceler

sinceler SCW Üyesi

1.049
    304
    83
    Bir ara çerçevelere takılan krom yüzüklerden alayım dedim ama çok pahalıydı.Değmez o paraya diye vazgeçtim ve bu aklıma geldi.Bakalım bir yolunu bulacaz...

6. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.550
    1.705
    113
    hayırlısı olsun sinan...onlar dediğin gibi pahlaı ürünler...ince işçilikle ortaya güzel bir durum çıkabilir.

7. sinceler

sinceler SCW Üyesi

1.049
    304
    83
    İnşallah bakalım kardeşim.plastik aksam için astar boyalar varmış.sağlam bir usta bulabilirsem söktürecem artık...

8. sinceler

sinceler SCW Üyesi

1.049
    304
    83
    Selçuk hocam [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] ve @ghostrider emre kardeş bu konuda bilginiz var mı?:)

9. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Emre göğüsü yeni sökmüştü bildiğim kadarıyla görünce cevap yazacaktır :eek:key:

10. sinceler

sinceler SCW Üyesi

1.049
    304
    83
    tamam kardeş Emre'yi bekleyeyim o zaman...:)

Sayfayı Paylaş