Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Golf vı jant

İlk jantı eledik bu rs ler in içini beyaza boyatıp 5 cm yay taksak değişmezmi farklı olamazmı yani yada tavsiyeleriniz nelerdir?

yavrum illaki güzel ve farklı olacaktır ancak rs ler coille kendini belli ediyor..5 lik yayı biraz presletelim mis olur

yavrum illaki güzel ve farklı olacaktır ancak rs ler coille kendini belli ediyor..5 lik yayı biraz presletelim mis olur

Kanka nabsam bilmiyorum 5 i taktıktan sonra bakmak lazım adam 1.600 dedı jant lastik benimkileride alırmış görmesi lazımmış başka jant modelide aklımda yok bilmiyorumki...

doukan herkes kotu kotu demis ama bu zevk meselesi yani..

BBS RS yillarin jantidir, guzel veya degil ama bir klasiktir yani.. hango kasa olursa olsun golf'e de yakisiyor bence. bence de onu tercih et ve aybarsin dedigi gibi coilover ile cok daha iyi durur.. tam german style :)
tavana da bagaj raylarini koydunmu tamamdir :D

bendeilk linkten yanayım V kasalardaki GTI jantlarını andırıyor biraz

doukan herkes kotu kotu demis ama bu zevk meselesi yani..

BBS RS yillarin jantidir, guzel veya degil ama bir klasiktir yani.. hango kasa olursa olsun golf'e de yakisiyor bence. bence de onu tercih et ve aybarsin dedigi gibi coilover ile cok daha iyi durur.. tam german style :)
tavana da bagaj raylarini koydunmu tamamdir :D

Aynen Rıza :) german style tarzı istiyorum maddi açıdan ilk bbs ortası beyaz ve 5 lık yay daha sonra coıle gecmek sence olmazmı ortası beyaz?

Aynen Rıza :) german style tarzı istiyorum maddi açıdan ilk bbs ortası beyaz ve 5 lık yay daha sonra coıle gecmek sence olmazmı ortası beyaz?

dogukan su anda zaten inanilmaz beyaz araba beyaz jant sevdam var; bence cok iyi durur :) ben direk yapardim valla :) iyi de olur yani..

bunlar ne böle kardeşim :D diceksinki zevkler ve renkler tartışılmaz :D ama ben bunları tartışırım

Rızanın Koyduğu gibi BBS LM replika bulsan oda harika olur rs ve diğer modelde olur ancak aracı indirmen elbette şart coil e girmeden direk 5cm yay ve bbs rs yada lm replika bence çok güzel olur durur...:eek:key:

Geri
Üst Alt