Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Golf vı jant

Aslında ilki farklı diye düşündüm pek ilgimi çekmedi açıkcası acaba benim gibi düşünenler olurmu diye koydum rs lerde içini beyaza boyatıp 5 yay taksam diye düşündüm siyah olarak değil yani...

doğukan hiç düşünmeden 18 talladega takıp yere güzelde indirirsen tadından yenmez. İnterlagosu filan geç talladega yani :) he eğer bulabilirsen yada serviste paraya kıyabilirsen 18 vancouver da çok iyi jant, bunları seçme yazık valla.

farklı olmak herkesin hoşuna gitmiyor galiba..bence ikisi de çok güzel..yalnız rs takacaksan kesinlikle coil lazım kardeşim

ikincisini alırsa german styl yaparsın güzel olur diye düşünüyorum..

Araca coil takip bbs takip brde r 32 gibi ortadan cikis egsoz yaparsan bence cok iyi olur

Bu jantların ikiside golfte sırıtır diye düşünüyorum.Kaldı ki her iki jantta hangi araca takılır oda ayrı zevk meselesi tabi.:rolleyes:

xx

İlk jantı eledik bu rs ler in içini beyaza boyatıp 5 cm yay taksak değişmezmi farklı olamazmı yani yada tavsiyeleriniz nelerdir?

Geri
Üst Alt