Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Golf GTI vs Type-R

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
orjinalin 200 dimi eğer öyleyse yaptığın değişikliklerle 250 rahat var benim araç 230 veriyor yani sonuç belli ama istersen fark etmez deneriz :)

orjinalin 200 dimi eğer öyleyse yaptığın değişikliklerle 250 rahat var benim araç 230 veriyor yani sonuç belli ama istersen fark etmez deneriz :)

sizin aracınızında hafiflik avantajı var. :)

Maksat eğlencesine denemek. Tanışmak, sohbet etmek. Vag lar arasında geçemedim geçtin benimki daha hızlı seninki daha yavaş muhabbeti olmaz:)

bencede olmaması lazım önemli olan dostluk sonuçta makinaların hangisi daha kuvvetliyse o geçer bunları kafaya takma yaşımız geçti hemde kaynaşmış oluruz semt neresi

b.evler biz genelde cumartesi akşamları zeytinburnu ambarların orda buluşuyoruz subaru tayfası var orda onlar 12 de bahçeşehire doğru çıkıyolar bizde maksat muhabbet olsun diye arkalarından çıkıyoruz malum adamlarda 400 hp den aşağa araç yok geçen bir tayper patladı 350 hp di nazara geldi süperşarz vardı araçta ondan sonra 4 çekerler bizle ufak bozuştu bu aralar takılmıyorum eğer niyetlenirsen basın expires yolunda yaparız ikitellide yada buluşur muhabbet ederiz farketmez

b.evler biz genelde cumartesi akşamları zeytinburnu ambarların orda buluşuyoruz subaru tayfası var orda onlar 12 de bahçeşehire doğru çıkıyolar bizde maksat muhabbet olsun diye arkalarından çıkıyoruz malum adamlarda 400 hp den aşağa araç yok geçen bir tayper patladı 350 hp di nazara geldi süperşarz vardı araçta ondan sonra 4 çekerler bizle ufak bozuştu bu aralar takılmıyorum eğer niyetlenirsen basın expires yolunda yaparız ikitellide yada buluşur muhabbet ederiz farketmez

Basın ekspres yolu musaitmi hiç bir fikrim yok. Uygunsa uyar ama tehlikeli olmaması için trafiksiz bir yerde yapmak şart.

alp sende mi başladın yahu roll e şasırdım valla ..
ayrıca arabanın maşallahı var kazasız belasız çok güzel ama dikkatli kullan aman ha mazallah tehlikeli işler bunlar nolur nolmaz

alp sende mi başladın yahu roll e şasırdım valla ..
ayrıca arabanın maşallahı var kazasız belasız çok güzel ama dikkatli kullan aman ha mazallah tehlikeli işler bunlar nolur nolmaz

Abi teklifi ben yapmadım teklif geldi kabul ettim:) Yoksa günlük hayatta ve özellikle şehir içinde hep vakum modda dolaşıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt