Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

golf 5 camber nasıl ?

Konu, 'Sohbet' kısmında snaphanar tarafından paylaşıldı.

1. snaphanar

snaphanar SCW Üyesi

38
    8
    8
    merhaba arkadaslar abıler 2006 model golfum var arkalar 10 ofset onler 8,5 ofset jantlarım var arka janta camber yapmak ıstıyorum yanlız nasıl yaptırcam bılmıyorum rot balanscıya gıt dedı bı arkadas hemen hallolur dedı sızce dogrumudur bı yerdede kaynakla fln oluyo ıyı olmaz dıye duydum nedır ne degıldır tam anlıyamadım sızce nasıl yaptırırım cok hafıften vermek ıstıyorum camber kıtı fln mı var yoksa ?

desteklerınızı beklıyorum saygılar arkadaslar

2. kfy

kfy
    Administrator

12.593
    5.264
    113
    bostancı sanayii de özsaygılı var(esnaflara sorsan tarif ederler)bu işin ehlidir sana yardımcı olucaktır bu konuda..eğer yaptırırsan çok yakışıcaktır

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  3. snaphanar

snaphanar SCW Üyesi

38
    8
    8
    Acaba rot balansci mi yoksa tamirci mi nasil bi yer bana ortalama kaca maal olr

Tesekkurler

4. safaks

safaks SCW Üyesi

263
    28
    28
    Rot ayarına girdiğinde arka kamberleride ayarlatabilirsin. Bunun için rot parası alırlar. Oda 25 tl felan olması lazım. Tamirci veremez. Verse bile tekrar rot ayarı gerektirir.

5. snaphanar

snaphanar SCW Üyesi

38
    8
    8
    arkadaslar dun rotcuya gıttım on numara hafıfden kamber verdıttım rot balans yapıldı 70 tl verdım ama kamber on numara oldu usta daha fazla da yapabılırım ama o zaman bu kadar guzel olmaz dedı herkeze tesekkurler yardımı ıcın

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  6. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    Gözün aydın resim paylaşma imkanınız yok galiba

7. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Görsel olursa seviniriz :eek:key:

8. Agave

Agave SCW Üyesi

350
    153
    43
    Fotograf isteriz :)

9. gfx

gfx SCW Üyesi

1.164
    557
    113
    Hayirli uğurlu olsun, arabanin arkasina da yazmayi unutma "Okumadi sürünüyo" :)

Sayfayı Paylaş