Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gökhan33-Askerlik....

sevgili dostlar dağıtım iznide bitti bugun öğleden sonra yola çıkıcam artık ilk çarşı iznimde görüşmek üzere ......
teslim olacağım birlik:K.K.LOJ.K.LIĞI MÜHT.K.LIĞI 4'ÜNCÜ MÜHT.DP.K.LIĞI 42'NCİ MÜHT.BL.K.LIĞI AYDIN BALTAKÖY.....

baltaköy aydın merkeze 10 km uzaklıkta bir yermiş kuş adasınada 40 dk lık mesafedeymiş yolu düşen arkadaşlarım olursa geçerken beni bi görse sevinirm .....
ilk çarşıda görüşmek dileğiyle....

bacanak hayırlı tezkereler sen işini bilin ayarlarsın durumu;)

burdaki 1 ay hemen hemen bitti daha çarşıya şimdiye kadar daha çarşıya çıkmadık bugun hastane bahanesiyle çıktım 170 kişilik bir bölükte askerliğimi yapıyorum şimdilik bi sıkıntı yok dün atış yaptık artık nöbetlerede başladık ilk nöbetim dün gece 24:00-03:00 nöbetiydi bir aya kadarda bölük komutanının habercisi olucam öle gözüküyo sizlerle olmayı çok özledim....:)))

:)
sayıllır ....yok komutanla cıktım dısarı onun boraz ısı vardı bana sen ınternette takıl dedı ben gelıcem :)

gökhan kardeşim kendine iyi bak

kendine iyi bak gökhan kardeşim
hayırlı nöbetler:)

gökhan kardeşim kendine iyi bak

eywallah babacım bakıyorum kendıme rahatım yerınde cok sukur....
aydına yolun duserse beklıyorum mutlaka aydına 10 km mesafedeyım 42 muhımmat bolugu aydın baltakoy:)

---------- Post added at 10:41 ---------- Previous post was at 10:41 ----------

kendine iyi bak gökhan kardeşim
hayırlı nöbetler:)

ersoy abım tesekkurler senıde beklıyorum senın yolun buralara kesın duser:)))

---------- Post added at 10:43 ---------- Previous post was at 10:41 ----------

kendine dikkat et abi.. :)

eywallah kardesım edıyorumm :))):p

---------- Post added at 10:43 ---------- Previous post was at 10:43 ----------

bende sızlerı çok özledım.....
baba yatar safak atar safak KARANLIK....

Geri
Üst Alt