Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

GÖKHAN33 -Askerlik sonunda belli oldu gidiyoruz....

gökhan ayrıca gideceğin tugay ın yeni foça burun ucun da çok şirin küçük bir kampı var bence kapağı oraya at derim

cezmı baba işallah herşey istediğimiz gibi olur zaten solemıstın benı ara dıye gıtmeden senle konusuruz neler yapabılırız dıye....

---------- Post added at 23:27 ---------- Previous post was at 23:26 ----------

hayırı teskereler şimdiden. bende hep şöförlük isterdim ama cevremde sofor olupta memnun olan yok gibi.

benımde bı kac arkadas sofor olarak yaptılar cok rahtattık dedıler bakalım neler olucak gorucez yazarım sızlere nasılmıs dıye:D

hayırlı olsun gökhan...hayırlı teskereler şimdiden..mersindeysen gitmeden bi görmek isterim seni..görkem de gelirse mersine..künefe borcum var sana:D

hayırlı olsun gökhan...hayırlı teskereler şimdiden..mersindeysen gitmeden bi görmek isterim seni..görkem de gelirse mersine..künefe borcum var sana:D

teşekkürler abim mersindeyim abicim burdan gidicem askere görkem antepte ne zaman gelir bilmiyorum ama kesınlıkle gıtmeden goruselım ayarlıyalım bıgun ben her zaman musayıtım abıcım:Dkunefe denınce akan sular durur:))

Gökhan şimdiden hayırlı teskereler diyelim o zaman :) umarım istedigin gibi gelişir herşey :)

ben varım gökhan...sürekli kurye olarak dişardayim..sali ve cuma günleri kesin dişarda oluyorum...mesela bu hafta pazartesi ve bugün extra görevlendirme oldu, sivil kiyafetlerle geçti bu hafta resmen.bi tek perş günü askeri kiyafet giyicem:D
bu arada şöför olmak rahatlik,özellikle gececi olmaya çaliş benden sana tavsiye..oraya gidince anlarsin.

ben varım gökhan...sürekli kurye olarak dişardayim..sali ve cuma günleri kesin dişarda oluyorum...mesela bu hafta pazartesi ve bugün extra görevlendirme oldu, sivil kiyafetlerle geçti bu hafta resmen.bi tek perş günü askeri kiyafet giyicem:D
bu arada şöför olmak rahatlik,özellikle gececi olmaya çaliş benden sana tavsiye..oraya gidince anlarsin.

volkan ne zaman gelıcegım daha bellı olmadı sulusu alınca bellı olucak o zamana kadar tekrardan haberlesırız senle senı arayıbılecegım bır numaran varmı benım geldıgım gun belkı dısaarda olursun...:D

---------- Post added at 15:13 ---------- Previous post was at 15:12 ----------

hayırlı olsun..

teşekkürler şemun...

Geri
Üst Alt