Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Gaz Pedalı ile Fren Pedalındaki nabız..

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında driver131 tarafından paylaşıldı.

1. driver131

driver131 SCW Üyesi

124
    0
    16
    Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar . Arabamla ilgili bir sıkıntım var çözemedim inş her zamanki gibi yine bana sizler yardımcı olursunuz :)
    Ben genelde arbayı çalıştırdığımda 1 dk kadar bekliyorum geçen yine beklerken gaz pedalına ayağımı götürdüm üstünde durduyordum ayağıma sanki pedaldan nabız atışı gibi bir tıklama vuruyor aynı şey fren pedalı içinde geçerli önceden böyle birşey yoktu neden olabilir acaba .(Bu arada yaklaşık 1 ay olacak açık hava filtresi takmıştım o neden olabilir diye düşündüm ) fakat bu şey fren pedalındada olduğundan filtre değildir diye düşünüyorum ve sizin görüşlerinizi bekliyorum
    Teşekkürler..

2. driver131

driver131 SCW Üyesi

124
    0
    16
    bu konuda bir bilgisi olan yokmu :rolleyes:

3. koray.cano

koray.cano SCW Üyesi

2.721
    145
    63
    ben sana direk söyliyim kardeşim açık hava filtresinden yapıyor aynı sorun bendede vardı gaz pedalı titriyor.

ÇÖZÜM: filtreyi kelepçeyle beynin oldugu yere sabitlemen :eek:key:

4. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    bazı arabalarda debriyaj da titriyor :D

5. driver131

driver131 SCW Üyesi

124
    0
    16
    saol koray abi :) galiba filtrenin tüm sorunlarını senle çözecez :)

6. koray.cano

koray.cano SCW Üyesi

2.721
    145
    63
    başıma gelen olayların bir çoğunu sen yaşadığın için elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıyorum anılcım :)

7. driver131

driver131 SCW Üyesi

124
    0
    16
    yok kardesim bu yeni çıkmaya basladı hava filtresi takmıştık koray abinin dediği gibi düşünüyorum bende..

8. driver131

driver131 SCW Üyesi

124
    0
    16
    saol abi çok yrdımcı oluyorsun yarında şu titreme yi halledeyim inş. olursa.

Sayfayı Paylaş