Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

garip insanlar :)

safranboluya çıkarken sağda hep çevirme oluyorda senin öğrencilerden biridir o geçmiş olsun

Geçmiş Olsun Seçkin, boşver takma kafana, çekemeyen biri ispiyonlamış belli, hiç havanı bozma :eek:key:

Ya bir de eller havaya deselerdi :) Poliste uydurmuş olabilir, bir de artık filmlere bir şey demiyorlar hocam ceza falan yok için rahat olsun:)

külliyen yalan. bi kaç eksik bulurum ceza yazarım gibisine durdurmuş

külliyen yalan. bi kaç eksik bulurum ceza yazarım gibisine durdurmuş

öyle olsa illaki bulurdu eksik kadirim. filmden hala ceza yazıyorlar burda mesela.ayrıca arka kapıyı açıp içeride alkol şişesi falan aradılar birde trafik ekipleri geldi alkol muaynesi yaptı..

Ya bir de eller havaya deselerdi :) Poliste uydurmuş olabilir, bir de artık filmlere bir şey demiyorlar hocam ceza falan yok için rahat olsun:)

2 kez uyarı aldım rahat olamıyorum.söktürüp muayneye gel demezlerse cezasında da değilim aslında olayın :)

safranboluya çıkarken sağda hep çevirme oluyorda senin öğrencilerden biridir o geçmiş olsun

evet abi hatta orada daha önce ışıktan ve kemerden ceza yemişliğim var :) ama bu öğrenci işi olamaz o saatte ordan geçeceğimi nerden bilecekler.bana trafikte seyir halindeki bir araç yaptı gibi geliyor ama neyseki bi sıkıntı çıkmadı..

Geri
Üst Alt