Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Garanti Uzatma ?

13bin kmde şuanda abi..sordum aynı garanti şartları devam ediyormuş..zaten normal garantidede 100bin üzeri turbonun %60ı durumu varmış

• Beğen
Reaksiyonlar: ims
13bin kmde şuanda abi..sordum aynı garanti şartları devam ediyormuş..zaten normal garantidede 100bin üzeri turbonun `ı durumu varmış

Anladım. O zaman Ekim sonuna kadar düşünmeye vaktim var demektir, tabi o zamana kadar km de 40-45 bine doğru yol almış olur :)

arkadaşlar fabrikanın verdiği garanti değil bu doğuşun kendi garanti kapsamı ve her şeyi de kapsamıyor iyice bir öğrenin ben zamanında konuşmuştum ama şu an neleri kapsayıp kapsamadığını hatırlamıyorum mantıklı gelmediği için de yaptırmadım

mesela aklıma gelen bir tane var trim arızalarını kapsamıyor :(

Enes abi normal 2 yıllık garantinin aynısı olduğu söylendi bana..
sonuçta yanlış bilgi veremezler ?
hatta dedim oldu da 3.senemde dsg arızam çıktı karşılanıyor dimi diye ?
şuan garantideki gibi eğer arıza kullanıcı kaynaklı değilse karşılanıyor dendi..

Enes abi normal 2 yıllık garantinin aynısı olduğu söylendi bana..
sonuçta yanlış bilgi veremezler ?
hatta dedim oldu da 3.senemde dsg arızam çıktı karşılanıyor dimi diye ?
şuan garantideki gibi eğer arıza kullanıcı kaynaklı değilse karşılanıyor dendi..

Ben hala DSG'yi nasıl gidip de bizim bozabileceğimizi anlayabilmiş değilim :)

sürekli debriyaj sıyırarak ağır şekilde sürekli yüklenerek bu mümkün :)

Geri
Üst Alt