Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

GaMe OvEr...

bilal geçmiş olsun allah korumuş lastik duz zemınde gıderken mı yarıldı yoksa bır yer mı yardı?düz zeminde gıderken parcalandıysa mehkemeye verme hakkın var

tem otoyolunda dümdüz yolda yarıldı.sabaha karşı 4 sıralarında hafif yağmurda vardı.lastik yarıldığında dönerken çıkardığı sesi biliyosunuzdur.sesi duyduktan sonra 1-2 saniye içinde arka taraf savruldu bariyerle vurduktan sonra dönmeye başladık.aracın takla atmamış olması beni kurtardı.zaten diğerlerinde emniyet kemeri takılıydı.

tem otoyolunda dümdüz yolda yarıldı.sabaha karşı 4 sıralarında hafif yağmurda vardı.lastik yarıldığında dönerken çıkardığı sesi biliyosunuzdur.sesi duyduktan sonra 1-2 saniye içinde arka taraf savruldu bariyerle vurduktan sonra dönmeye başladık.aracın takla atmamış olması beni kurtardı.zaten diğerlerinde emniyet kemeri takılıydı.

bilal üzücü bir olay yaşamıs yanlış anlama lastık eskı veya ıkıncı el degılde pesını bırakma düz yolda gıderken parcalanması cok kotu yaa kotu bır durumla sonuclansaydı.Allahtan kımseye bırsey olmamıs ben olsam bır ıncelem ısterdım en azından nedenını ogrenmıs olurdun.

Geri
Üst Alt