G-Power Hurricane RS BMW M5 Touring 359km/h.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

G-Power Hurricane RS BMW M5 Touring 359km/h..

_AS_

Kayıtlı Üye
O karanlıkta ne cesaret anlayamadım ya önüne bir şey çıksa:) 120 150 arası geziyo gibi 300+larda hızlanıp yavaşlıyor ya:D

Logical_Election

Kayıtlı Üye
gerçekten çok cesaretli kamyonların,otobüslerin yanından o karanlıkta nasıl geçiyor :confused:

_AS_

Kayıtlı Üye
Babama izlettim sövdü adama:D aklı yerinde insan yapamaz bunu manyak bu dio:D

- 48 -

Kayıtlı Üye
bu bilgasayar oyunu mu gerçek mi..çünkü videonun başında bir msn sesi geliyor..videoyu çektikten sonra pc ye yüklese ve sonra youtuba yüklese bile msn sesi gelmez..dikkat ederseniz bi ara sesi kapatıp sonra gene açıyor..ben açıkçası şüphelendim ve araba o hızlara çıktığında kamera hiç ama hiiç titremiyor..arabanın içinde nasıl bir sistem var kamera hiçama hiç milim titremiyor
:confused::confused::confused:

whiteline-XL

Kayıtlı Üye
bu bilgasayar oyunu mu gerçek mi..çünkü videonun başında bir msn sesi geliyor..videoyu çektikten sonra pc ye yüklese ve sonra youtuba yüklese bile msn sesi gelmez..dikkat ederseniz bi ara sesi kapatıp sonra gene açıyor..ben açıkçası şüphelendim ve araba o hızlara çıktığında kamera hiç ama hiiç titremiyor..arabanın içinde nasıl bir sistem var kamera hiçama hiç milim titremiyor
:confused::confused::confused:
varol abi msn sesi değil o kayıtlı pencere kapama uyarı sesi belki arabada o arada ölçumlerde yapılıyorsa pc ile o olabilir.

kral_mzk

Kayıtlı Üye
garıbıme gıden benzın ıbresı nıye dusmuooo :confused: bn leonla 200 km ılegıderken 2 3 dkka cıddı dusus olmustu :S

Üst Alt