Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gıcık Olduğum Arçlar Listesi..

bilmem ama bende hanıma leon aldım ben opele biniyorum o leona ama bayan için hep aklımda yeni fiesta var nedenini bilmiyorum ama kayseri bir tane yapı ST var mavi ondan etkilenmiş olmalıyım çünkü fiesta dedilermi ilk o araba geliyor aklıma,,,

Chevrolet rezzo,skoda roomster,toyota urban cruiser,bmw 3 ti compact serisi,mercedes clc serisi,gelly emgrand da dahil tum serileri varmi arttiran:)?

passata gıcık olunurmu abi. :) CC lerin ledli stop lambası olanlarına hastayım.

bakıyorum da piyasadaki tüm arabalar sayılıp dökülmüş..zaten dünyanın en güzel, konforlu arabalarını seat üretiyor..gerisi ise seat tutkunları ayar olsun diye üretiliyor:) bu arada halkımız para içinde yüzdüğü için kuş serisii brodway, toros gibi arabalar toplansa gayet iyi olur...gözümüz gönlümüz açılır..

bakıyorum da piyasadaki tüm arabalar sayılıp dökülmüş..zaten dünyanın en güzel, konforlu arabalarını seat üretiyor..gerisi ise seat tutkunları ayar olsun diye üretiliyor:) bu arada halkımız para içinde yüzdüğü için kuş serisii brodway, toros gibi arabalar toplansa gayet iyi olur...gözümüz gönlümüz açılır..

Hocam piyasadan toplansın demedik.. Hoşumuza gitmeyenleri yazdık..
Ssadece VAG grubu arabalarıda iyidir de demedik..
Fakat Sıkıldıysan sat Sendeki Toledoyu aynı yaşta ve aynı km de bi clio yada segment aynı olsun lagunaya bir bin sonrada düşüncelerini paylaş burda..

Tabiki her araba kendine göre iyidir kullanıcısına göre de.. ama şekliyle görünüşüyle yada vaad ettikleriyle bir arabayı nasıl seviyorsa insan, gene aynı sebepten (şekline, görünüşüne, koltugunun biçimine yada vaad edip yapamadıklarına) gıcık olup sevmeyebilir insan; yoksa biz burda şu kötü bu iyi ayrımı yapmadık yanlış anlaşılmasın:eek:key:

ben bu gün forklifte ayar oldum vızzır vızzır her tarafımdan geçti tamam artık forklift btimiştir bende [MENTION=24520]memox[/MENTION] nasıl format attın pc ye resim yükliyecem telefondan bir türlü yükleyemedim be abicim

Hocam piyasadan toplansın demedik.. Hoşumuza gitmeyenleri yazdık..
Ssadece VAG grubu arabalarıda iyidir de demedik..
Fakat Sıkıldıysan sat Sendeki Toledoyu aynı yaşta ve aynı km de bi clio yada segment aynı olsun lagunaya bir bin sonrada düşüncelerini paylaş burda..

Tabiki her araba kendine göre iyidir kullanıcısına göre de.. ama şekliyle görünüşüyle yada vaad ettikleriyle bir arabayı nasıl seviyorsa insan, gene aynı sebepten (şekline, görünüşüne, koltugunun biçimine yada vaad edip yapamadıklarına) gıcık olup sevmeyebilir insan; yoksa biz burda şu kötü bu iyi ayrımı yapmadık yanlış anlaşılmasın:eek:key:

öylesine yazılmış bir yazıydı...bu konuda geyik yapıldığının farkındayım selçuk, merek etme...

yoksa yukardaki ismi geçen bazı araçlara gıcık olabilmek için aston martine falan biniyor olmak lazım, leona değil....ben böyle düşünüyorum.. herkes benim gibi düşünmek zorunda değil..

kal sağlıcakla...

Geri
Üst Alt