Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gıcık Olduğum Arçlar Listesi..

bu arada clio fena araba değildir :) belki 4 cam elektrikli değildir ama altı yüksektir, az yakar, parçası, ustası boldur, ucuzdur...en azından her tarafı her usta tarafından sökülüp takılır.. bak clio culara, hiç yav şu usta şöyle etti bu servis şunu iyi yapamadı gibi sıkıntıları var mı.. çünkü konfor yok sıkıntı yok :)

ben bu gün forklifte ayar oldum vızzır vızzır her tarafımdan geçti tamam artık forklift btimiştir bende @memox nasıl format attın pc ye resim yükliyecem telefondan bir türlü yükleyemedim be abicim

hayırdır abi ne sıkıntı veriyor???

bu arada clio fena araba değildir :) belki 4 cam elektrikli değildir ama altı yüksektir, az yakar, parçası, ustası boldur, ucuzdur...en azından her tarafı her usta tarafından sökülüp takılır.. bak clio culara, hiç yav şu usta şöyle etti bu servis şunu iyi yapamadı gibi sıkıntıları var mı.. çünkü konfor yok sıkıntı yok :)

Bak Buna her yönüyle katılırım zira bir Panjur sökmek için harcanan emek clio da 6 vidaya bakarken, İbizada 57 Klipse ve sadece 1 vidaya tekabül ediyor:eek:key:

O yüzden tüm SEAT severlere Tavsiyemdir arabanızı tanımaya çalışın yoksa bilmeyen elinde kesinlikle içinden çıkılması imkansız hale geliyor:eek:

Geri
Üst Alt