Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FULL LİNK TELEFON ÖNERİSİ

yss29

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,
Yeni telefon alıcam. Huawei almayı düşünüyorum ancak arabaya bağlantı konusunda uyumlu mu bilmiyorum (p10 Plus) zira fullink için ekstra para verdiğim için telefonu alırken bunu da dikkate almam gerekiyor.

iPhone çok kısıtlı bu konuda, bir de iPhone almak istemiyorum suyunu çıkardılar fiyatlarda.

Sonyde var diye biliyorum ama onu almayı düşünmüyorum.

Samsung veya huawei
Kullanıcı arkadaşlardan yorum bekliyorum

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Full link için iphone un kısıtlı olduğunu biliyorum. Onun dışında çok bilgim yok.
Ancak geçen ay bende huawei p10 ile samsung s8 arasında kaldım.
Huawei kullanan arkadaşım ve telefondan acayip memnun.
Ben s8 aldım.
Bende memnunum.
Aralarında ufak bir test yaptım. S8 kamera olarak bayağı iyi. Huawei de iyi ancak s8 özellikle gece çekimi ile 2 boy üstün diyebilirim.
Şarj konusunda huawei 1 tık ilerde kesinlikle.
Tasarım olarak s8 kendini belli ediyor. Tasarımı gerçekten çok iyi.
Ayrıca s8 de şöyle bir durum var. Bluetooth 5.1 olan tek telefonmuş. Ondan mıdır bilmem ama arabada sürekli spotify dinlerim. Normalde şarkı atladıktan 1-2 sn sonra geçerdi. Şimdi anında geçiş yapıyor.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Full link için iphone un kısıtlı olduğunu biliyorum. Onun dışında çok bilgim yok.
Ancak geçen ay bende huawei p10 ile samsung s8 arasında kaldım.
Huawei kullanan arkadaşım ve telefondan acayip memnun.
Ben s8 aldım.
Bende memnunum.
Aralarında ufak bir test yaptım. S8 kamera olarak bayağı iyi. Huawei de iyi ancak s8 özellikle gece çekimi ile 2 boy üstün diyebilirim.
Şarj konusunda huawei 1 tık ilerde kesinlikle.
Tasarım olarak s8 kendini belli ediyor. Tasarımı gerçekten çok iyi.
Ayrıca s8 de şöyle bir durum var. Bluetooth 5.1 olan tek telefonmuş. Ondan mıdır bilmem ama arabada sürekli spotify dinlerim. Normalde şarkı atladıktan 1-2 sn sonra geçerdi. Şimdi anında geçiş yapıyor.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardeşim bilgilendirme için teşekkür ederim. Peki fullink bağlantı konusunda nasıl s8? Müsait olduğunda bağlayıp arabanın ekranını foto atar mısın bana. Ve navigasyon konusunda deneyimini söylesen,

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt