Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Front asist yardim

hayyel

Kayıtlı Üye
20230121_132427.jpg
Arkadaslar araci ilk calistirdigimdabu isaret yaniyor ve ilerleyince yerine isi derece göstergesi geliyor.bu isaret ne anlama geliyor.front asist arizali demek mi

Bu işaret, sürüş asistanlarının henüz aktif olmadığı anlamına gelir. Araç harekete başladıktan sonra, kontrol ünitelerindeki sensörlerden bir tür kalibrasyon onayı aldığı anda kaybolur. Arıza değil, normal bir durumdur.

Teşekkürler. Peki hocam bir araca yaklasimca hic bu resimdeki gibi bir uyari almiyorum.resimde sol kosedeki iki arac arka arkaya goruntusu var ya.bunun cikmasi icin hassasiyet ayari orta mi erken mi ne olmali

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230121-160338_Facebook.jpg
    Screenshot_20230121-160338_Facebook.jpg
    514.9 KB · Görüntüleme: 13
Teşekkürler. Peki hocam bir araca yaklasimca hic bu resimdeki gibi bir uyari almiyorum.resimde sol kosedeki iki arac arka arkaya goruntusu var ya.bunun cikmasi icin hassasiyet ayari orta mi erken mi ne olmali

Bu işaret aranızdaki mesafenin tehlikeli olduğunu biraz daha yaklaşılırsa fren yapılacağı anlamına geliyor.Öndeki araca yakın şekilde gidilirse bu uyarı çıkar, bu uyarıyı hep görmek istiyorsanız hassasiyeti erkene çekin.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt