Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fren sesleri

Bunu yazmamdaki sebeb frene bastığımda gıcırtı geliyordu.Bunu bir kaç kez yaptım rahtsız eden bir sesti.Elle basmakla fren yapma arasında fark olur.Açıkçası bende merak ettim.

Bunu yazmamdaki sebeb frene bastığımda gıcırtı geliyordu.Bunu bir kaç kez yaptım rahtsız eden bir sesti.Elle basmakla fren yapma arasında fark olur.Açıkçası bende merak ettim.
Bende de geri geri gelirken frene basınca gıcırtı var. Tabi yokuş aşağı da. Normal düz yolda bir sorun yok.Balatalarda disklerde bir sorun gözükmüyor bende senin dediğin gibi amortisörlerden olduğunu düşündüm ve onuda test ettim ondan da değil.Bakalım yarın bende gideceğim ona göre sonuçlarını yazarım.

Pazartesi servise gittinizmi? Sonuç ne oldu.
Balatalar değişebilir falan bişey saçmaladılar 150 lira para istediler açıkcası para lafını duyunca gerisini dinlemedim bile. Hala hafif basinca ses geliyor benden . Ayrıa doğuş kartal'dan memnun kalmadım bunuda hepinize belirtiyim.

Ben çarşamba saat 10.00'a randevu almıştım. Pazartesi ve salı günü aracı yokuşta denedim düz yolda denedim bir ses çıkmayınca gitmedim.Balatalara baktım durumu iyi.Boşuna para vermeye gerek yok.

Geri
Üst Alt