Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FR Coming Home Davası (Sellektörsüz)

yani bizim içinde yapar birgüzellik canım, ben yazıştım selçuk, muratla bakıma geldiğinde bizim yandaki san.deymiş zaten uğracak bakalım bu follow welcome mod olayını açıcaz inş sende gelirsin.

Dün Burak bizdeydi kulağını çınlattık..

Senin yanına uğramadan benide çağır iki elim kanda olsa gelirim, hem senin kahvende tatlı oluyor.. :eek:key:

zaten bana Sözü var geçen Seneden :D

[MENTION=666]mrtsnr[/MENTION]

yani bizim içinde yapar birgüzellik canım, ben yazıştım selçuk, muratla bakıma geldiğinde bizim yandaki san.deymiş zaten uğracak bakalım bu follow welcome mod olayını açıcaz inş sende gelirsin.

Senin yanına uğramadan benide çağır iki elim kanda olsa gelirim, hem senin kahvende tatlı oluyor.. :eek:key:

[MENTION=666]mrtsnr[/MENTION]

@mrtsnr

şekerli istedin ozaman tatlı oluyor tabi :) bide bizim aşçı güzel yapar kahveyi. murat arasın bende direk arıyom seni kardeşim inş halledelim şuişi. @mrtsnr

Ve Sonunda Kablom Geldi.

Honkongdan gönderimi yapılmış 11.11.3 Sürümü..

Yalnız paketin üzerinde adım bile yok.. Adresten buldular ilginç.. :)

kabloyuda aldın selçuk olay tammdır bendede hafiften elektirk elektronik olayı var gel bizim burda bir LeonmakeuP açalım :)

Geri
Üst Alt