Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FR Coming Home Davası (Sellektörsüz)

kabloyuda aldın selçuk olay tammdır bendede hafiften elektirk elektronik olayı var gel bizim burda bir LeonmakeuP açalım :)

Yavaştan Başlamamız lazım muratla görüştüm az önce [MENTION=666]mrtsnr[/MENTION].. benim bilgisayara teamweaver la yükleme yapıcaz (internetle de araca bağlanabilmek için) sonrasında bodoslama dalıcam bu işin içine.. Çözdüğüm an tamamdır :eek:key:

Yavaştan Başlamamız lazım muratla görüştüm az önce @mrtsnr.. benim bilgisayara teamweaver la yükleme yapıcaz (internetle de araca bağlanabilmek için) sonrasında bodoslama dalıcam bu işin içine.. Çözdüğüm an tamamdır :eek:key:

yağı bekliyodu gelsin değişime gelecek buralara bekliyoz bakalım..

Bizde Leon 1.6 TDİ Style 2011 var. Daha önce servise gitmeden önce 3 haneli ekrandan menüye girerek hız limitörünü kaldırabiliyorduk ve aynı zamanda da CH çalışıyordu. Şimdi o menüye giremiyorum yardımlarınızı bekliyorum.

Bizde Leon 1.6 TDİ Style 2011 var. Daha önce servise gitmeden önce 3 haneli ekrandan menüye girerek hız limitörünü kaldırabiliyorduk ve aynı zamanda da CH çalışıyordu. Şimdi o menüye giremiyorum yardımlarınızı bekliyorum.

Bazı özellikleri araç dururken kontak açıkken aktif edebiliyorsunuz böyle deneyin birde ;)

Biz dediğiniz şekilde denemiştik kontak kapalıyken zaten işlev yapmaz diye düşünüyorum.

Geri
Üst Alt