Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

fotograf icin manken..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Edacim benim de 18 yasinda bir kiz kardesim var. demek istedigini iyi anliyorum.
senin de dedigin gibi bu forumda hep birbirini taniyan insanlar var ve o 7 sayfada yorum yazan kisilerin yaridan fazlasiyla cok yakin arkadasligim var ve emin olmani isterim ki bu arkadaslar ailemle tanistirmaktan hic cekinmeyecegim kisilerdir. dedigim gibi geyik muhabbeti olusmasindan oturu biraz ileri gitmis olabilirz. bu hususta artik sahsen daha dikkatli olacagim.

peki teşekkür ederim :)

ayrıca cevaplama nazikliğinde bulunduğun ve güzel uslubun için çok teşekkür ederim

bende sana cok tesekkur ederim eda.
tartismayi hic sevmeyen bir insanim :) o yuzden ne olursa olsun uslubumu bozmamaya gayret gosteririm ki ayrica karsimda bir bayan var :) hele hele o bayan sevgili kardesim umut un sevgilisi :D
en son kahvaltida yoktun tanisamamistik ama bir sonraki bulusmada tanismak uzere..

bende sana cok tesekkur ederim eda.
tartismayi hic sevmeyen bir insanim :) o yuzden ne olursa olsun uslubumu bozmamaya gayret gosteririm ki ayrica karsimda bir bayan var :) hele hele o bayan sevgili kardesim umut un sevgilisi :D
en son kahvaltida yoktun tanisamamistik ama bir sonraki bulusmada tanismak uzere..

puhaha umuttan torpilliyim :D şaka bir yana insan zaten kendini belli ediyor, çok mutlu oldum kibar erkeklerin de var olduğuna :)
evet denk gelemedik önceki buluşmalarda... yarın akşam maltepe yede gitme ihtimalimiz var bizim ama yinede bir sonraki buluşmada tanışmak ve görüşmek üzere :)

Belkide bir hassa haklı olabilirsin Eda'cım sonuçta hepimizin hayatında değer verdiğimiz bayan arkadaşlar bazılarımızın ( benim de dahil ) kız kardeşlerimiz var burda yapılan olay sadece bir çekim muhabbeti olarak başlamıştı sonra geyik makara derken uzadı gitti eğer ben burda yanlış bi teleffuzda bulunduysam özür dilerim belirli bi kısım çalıştığım fotoğrafçılık işinde manken çekimlerinde bulunduğum için böyle bir şeyi bulacağımı kast etmiştim ama olay uzadı gitti burda hiç kimse birbirini böyle konularda rahatsız etmek istemez bundan eminim çünkü burda senin de dediğin gibi çoğunluk kısım birbirini tanıyıp sohbet eden insan evet dediğin gibi erkekler e özel bir bölüm açılsa bu tarz konuların orada konuşulması daha mantıklı buna şiddetle katılıyorum. Ve gereğini yöneticilerimizin yapacağını düşünüyorum. Saygılarımla...

Gayet güzel bi şekilde çözülmüş bi olaya neden yorum yaptın ki Can :D Bide yazılanları tamamiyle okumadın galiba ki "Ve gereğini yöneticilerimizin yapacağını düşünüyorum" demişsin şu saatten sonra yönetim inceler yapacağı bişy varsa yapar yoksa yapmaz :eek:key: . Ve bu konuya ilk atlayanlardansın neye sahip olduğunu bilmeden :D Bak ben 1 tane yorum yaptım mı ;)

Rıza süper bir insan ben onun içinde herhangi bir kötülük olduğunu düşünmüyodum zaten. Konunun normal ve uslubuyla çözülmesine sevindim. Saol Rıza'cım :eek:key:

puhaha umuttan torpilliyim :D şaka bir yana insan zaten kendini belli ediyor, çok mutlu oldum kibar erkeklerin de var olduğuna :)
evet denk gelemedik önceki buluşmalarda... yarın akşam maltepe yede gitme ihtimalimiz var bizim ama yinede bir sonraki buluşmada tanışmak ve görüşmek üzere :)
cok kibar biriyimdir ;)
yarinki bulusmaya gelemeyecegim maalesef, cunku 11 e kadar calisiyorum. umut biliyor; istinye park zara da calsiyorum ben. bekliyorum bir gun magazaya.. herhangi bir ikram da bulunamam magaza icinde ama beden konusunda elimden geleni yaparim :D
Gayet güzel bi şekilde çözülmüş bi olaya neden yorum yaptın ki Can :D Bide yazılanları tamamiyle okumadın galiba ki "Ve gereğini yöneticilerimizin yapacağını düşünüyorum" demişsin şu saatten sonra yönetim inceler yapacağı bişy varsa yapar yoksa yapmaz :eek:key: . Ve bu konuya ilk atlayanlardansın neye sahip olduğunu bilmeden :D Bak ben 1 tane yorum yaptım mı ;)

Rıza süper bir insan ben onun içinde herhangi bir kötülük olduğunu düşünmüyodum zaten. Konunun normal ve uslubuyla çözülmesine sevindim. Saol Rıza'cım :eek:key:

umut beni anlamis zaten :) konuyu acarken hic boyle dusunmemistim :)

aa biz fellik fellik seni aramışız demekki istinye zara da puhaha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt