Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Forge Blow Off Valve Adapter (Spacer) Videosu İzlenimlerim

Konu, 'Tuning' kısmında ilkerbilim tarafından paylaşıldı.

1. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    Forge Blow Off Valve Adapter (Spacer) Videosu ve İzlenimlerim

http://www.youtube.com/watch?v=YZxXopzeaVA

Ürün beklediğimden çok daha iyi çıktı. Sesi küçük motorlu araçlarda ki blow off sesi gibi gereksiz değil. Videonun başlarında telefon sesi pek iyi alamamış. Camları kapadığımda içeri ses almıyor. Tam gaz giderken hafiften çıkan turbo sesini de arttırıyor.

Üzerinde ki delikler sayesinde turbo basınç göstergesi vs. için manifoldu delmeniz gerekmiyor. Deliklere takılabiliyor.

Bu arada yeni tanıştığım bir arkadaşta da var. 5 günlük. Aracını sattığı için satıyor. Daha sonra satılanlar bölümüne de koyacağım. İlgilenenler PM atabilir.

2.0TFSI için de uyumlu.

2. nedjo

nedjo SCW Üyesi

623
    5
    18
    Bende de var seviyorum. çok ötmediği için taktırdım.

3. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    hayırlı olsun. yalnız specer olmadan da bunun kadar ses çıkarıyor dump valve en azından ben aracın içinden duyuyorum. siz de duyulmuyor yada telefon sesi alamamış orasını bilemeyecem

4. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63

Telefon sesi almamış. Yanda oturan arkadaşlarıma DV sesini söylediğimde "Hani lan ses mes yok" diyorlardı. Şimdi "Anaaa ne güzelmiş" diyorlar =)

5. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    o zaman canlı görmek lazım sesi

6. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    1.4 TSI lerde ses belırgın sekılde cıkıyor ama 2.0 larda malesef ses cok cok az nerdeyse duyulmuyor

7. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
    HAyırlı olsun başarılı ses :) , şimdi bu spacer'ın bizim orjinallerden tek farkı 3 delik olması mı ? , Yapısını merak ediyorum.

8. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    orjinal DV de ses o siyah parçadan çıkıyor doğukan onun üzerinde de sanırsam tek bir delik var

9. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    Sitede bir yanlış anlaşılma oluştu sanırım. Bu ürün DV değil. DV ve turbonun arasına takılıyor. "Tıss" sesini arttırıyor. 2 yerinde 3'er delik var aslında toplamda 6 =)

10. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
    Anlaşılmıştır :)

Sayfayı Paylaş