Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fordclubtr ile Halı Saha Maçı

gokhan abi haftaya cuma sahaya bi ayar çek sana zahmet :)

Biz bunu cumartesi yapalım Özgür, diğer forumun en iyi toplanabildiği zamanlar hafta sonları olabiliyor. Bak demedi deme sonra sonra kendi aramızda maç yaparız :)

haftaya kadar fazla kilolar atılacak kadrodaki kişilere özel diyet uygulaması için reçete yollanılacak ve sizi kampa alıcam şekerler

Biz bunu cumartesi yapalım Özgür, diğer forumun en iyi toplanabildiği zamanlar hafta sonları olabiliyor. Bak demedi deme sonra sonra kendi aramızda maç yaparız :)

abi o tarafın cuma toplanma ımkanı hıc yok mu
cunku cumartesı aksamı dısarı cıkmak ısteyen olursa kadroda sıkıntı olur yeniliriz falan bana farketmez yinede
görenler yazsın o zaman ona gore karar veririz

Cuma Cumartesi farketmez karar verelim sahaya ayar cekerim ben.11 11 mi olacak,yarı saha mı.?

Adanadan acılı kebap yollarız sizlere artık maça gelemiyoruz desteğimiz olsun. 7 yıl kalecilik yaptım ellerim kaşındı ahhhh ah. hep destek tam destek sizinleyiz. başarılar arkadaşlar
:eek:

Cuma Cumartesi farketmez karar verelim sahaya ayar cekerim ben.11 11 mi olacak,yarı saha mı.?

Diğer forumda bir yoklama yaptım malum iş durumları açısından yetişememe ihtimali yüksek. Bu sebepten Cumartesi uygun.

Özgür senin yazıya alıntı yapamadım artık idare ediver sanada gelsin cevap :)

Geri
Üst Alt