Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ford fiesta 1.4titanium x

Ford da incelemiştim iç hacmi çok dar, tabiri caizse oyuncak gibi bir araba..

7 ay oncekı arabam 2011 ford fiesta Xpaketli otomotikti araç gerçekten guzel sınıfının en iyi araçlarından biriydi fakat benım otomatik oldugundan cok yakıyordu onun için sattım arabayı. Konfor yol tutuş iyi fakat araçta okadarda çok elektronık aksamın olmasından yana değilim artık otomatik katlanır aynalar far sensoru yağmur sensoru bunlar arıza verdikten sonra biraz daha tuzlu oılabiliyor.

xtitanium dizelede benzinlisinede bindim bi kere sürücü için oturunca çok uzun geliyor önü gözükmüyor birde tek kapı sorununuz yoksa 1.6 alın 1.6 sı 1.4 ünden daha az yakıyor fabrika verisindede 0.1 l farkettiği yazıyor zaten ayrıca aynı paraya özellikleri çok daha üstün bir ibiza düşünülebilir.fiestalar 2 disk frenli ve 2.el araçlara baktığınızda görüyorsunuzdur biraz taklacı bi araba (ibizalar 4)

yorumlarnızı ıcın saolun arkdasım 29 a aracı almıs 1.500 tl ye de brc tup taktırmıs ben hala alamadım amaaaaaa:confused:

Arabayı ucuza, düpü pahalıya almış, dengelemiş, hayırlı olsun

Geri
Üst Alt