Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

FK 5cm yay hakkında...

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında _AS_ tarafından paylaşıldı.

1. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Bu yayları kullanan veya herhangi bir bilgisi olan var mı? Ne kadar düşürür konforu sekmesi falan nasıldır vs.. Fiyatları oldukça uygun nasıl olsa yay iş süspansiyonda biter diyerekten almayı düşünüyorum.:)
    3.5cm eibach larım var 18 bbs leri takınca pek tatmin etmedi.
    Bu arada aracımın jantlı resminide koyuyım konusu açılmışken:)

2. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    ahmet yayları satacaksan düşünebilirim kardeşim :)

3. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    5cm e cesaret edip takarsam satıcam zaten:) aklımdasın o zaman:)

Bunu beğendi. eneserol bunu beğendi.
  4. dildar

dildar SCW Üyesi

100
    15
    18
    nacizane görüşüm ; eibach'dan inip fk ya binilmez diyi düşünüyorum. kaldı ki 3,5eibahtan 5fk'ya geçiş konforu ciddi düşürür.

Bunu beğendi. _AS_ bunu beğendi.
  5. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Konfor beklentim pek kalmadı zaten yeter ki sekerek gitmiyim:) yoksa araba zaten yeterince sert saçma sapan birşeyse 5cm eibach alıcam yine:)

6. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    FK yay da gayet iyi.bugüne kadar sorun yaşayan duymadım ahmet.ayrıca 5 cm yay takınca ister istemez konfor kaybı olacaktır ki FK da markalı bir ürün.sanayide kesip biçilerek yapılmıyor.eibachla arasındaki farkı hissedemezsin

7. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Teşekkürler Aybars:) Peki alçalma konusunda fikrin var mı eibach 5cmleri referans alırsak?

8. Punisherkp

Punisherkp SCW Üyesi

1.315
    99
    48
    kardesim 3.5 takan herkez gibi sonra kasinip 5 takiyorsun :) sonra 7 8 ay cok mutlu geziyorsun fakat surtmeler basliyor altini vurabilirsin sik sik uzun yolda arabada kimse uyuyayam tem disinda ise :) sonra bir de aracta bir sorun cikti mi dellenip sokup atiyosun bnm gibi . yay takicaksan eibach tan sasma derim ben 5 lik ve 3.5 lik kullandim simdi orjinal yaydayim ama siparis verdim yeniden 3.5 seat sport eibach a donus yapiyorum 17 45 yanak kafa rahat :) sende al zavkini ama bence cok harcama yapma benim gibi su an gorunusun guzel konforda cok dusme yok ondan kasinti baslamis sende bence rahat dur tecrube konusuyo burada birde son olarak hic bir yay eibach sportline kadar iyi ve konforlu olamaz ondan pisman olursun alma bu markadan vbaska ha dusu konusunda hr daha fazla dusurur birde 5 lik yay takarsam bir daha kesinlikle koni sari sertlik yumusaklik ayarli amartisor alirim yoksa cekilmez orjinal amartisor ve 5 cm yay araba kullanisim paranoyaklasti resmen cukur ariyodum yolda :) birde 2500 tl degerindeki direksiyon kutum bozuldu ses yapti tik tik degistirdim garantiden allahtan ondan seatin orjinal ekipmanlarindan sasmam bir daha cok ugrastim sok tak orji cevir fln fln ...

9. Punisherkp

Punisherkp SCW Üyesi

1.315
    99
    48
    eibach 5 lik kral indirir resimdende anliyicagin gibi ama spor amartisor almayi dusunmuyorsan bulasma derim

Uploaded with ImageShack.us

10. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    bence cok guzel duruyor arac 5 lık greksız olur :)

Sayfayı Paylaş