Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FK 5cm yay hakkında...

Caydırdınız beni yemin ediyorum iki dakkada:D

Caydırdınız beni yemin ediyorum iki dakkada:D
secim senin kardesim ben sana anlattim olani biteni :) ugrasmazdim al der gecerdim ama her isin yolu yordami var yasaya yasaya ogreniyoruz 5 lik yay dedin mi sport amartisorun olcak :) bu is boyle biline

• Beğen
Reaksiyonlar: _AS_
secim senin kardesim ben sana anlattim olani biteni :) ugrasmazdim al der gecerdim ama her isin yolu yordami var yasaya yasaya ogreniyoruz 5 lik yay dedin mi sport amartisorun olcak :) bu is boyle biline
Çok teşekkürler yorum için, çok faydalı oldu bu şekilde gitsin zaten çokta leylek durmuyor:) Biraz daha düşecek diye aracın yürüyenini bozmak istemiyorum.

Ben kullanıyorum 5 cm önler surtme yaptı. One 3.5 taktım yine fazla yaylaninca surtmeye başladı.

• Beğen
ahmet ne aradığına bağlı..bi kere 16 lardan sonra 18 40 yanakta her türlü konfor kaybın olacak..eğer öyle çok takık bir adam değilsen cenk gibi :D , 3.5 la 5 arasında çok fark hissetmezsin..açıkçası benim arabam gitmiyor ve deli yakıyor,konfor derdim çok yok o yüzden görsellik açısından düşünmeden 5 lik takmıştım ama şimdi bulgaristandan coil getirtmeyi düşünüyorum.görsellik istiyorsan hiç düşünme 5 lik al..ben çok pinpirikliyim canım sıkılır kafam rahat olsun diyorsan böyle de güzel araban.

bu arada hayırlı olsun çok güzel olmuş jantlar

• Beğen
5 cm'lik seni çok daha tatmin edecektir. bana göre artı eksileri şöyle

+ Yol tutuşu
+ Frenlemede tutarlılık
+ Viraj performansı
+ Görüntü zaten çok başka
+ Altının sürtmesi tamamen kullanım ve yol şartlarıyla alakalı. Bayramda toplamda 1500 km küsür yol yaptım şehirlerarası, arabada 4 kişi + bagaj full agzına kadar dolu. Abartmıyorum ya 2 ya 3 kez sürttüm altını. Sürtme yani vurdum demiyorum bak :) Öyle anlatıldığı kadar abartılacak bişe yok.

- Uzun yolda beni çok sarsmadı ancak aileyle falan çıkacaksan yola ani düşüşlerde tak tuk sesler geliyo ve başını tavana falan dahi vurabilirsin :) yani ben yaşamadım da arabaya binen birinin yaşaması cok normal.

- Yüksek hızlarda sert çukurlara düşüşlerde inanılmaz rahatsız edici bir ses düşüyor içeriye paaat küüüüt diye. Yani süspansiyonlar iyileştirilmeden çok bi konfor beklemenin anlamı yok.. Aha diyorum arabayı bıraktık :D İnip bakıyorum hiçbişe yok buda iyi bi lastik seçimi konusunda fikir verir umarım herkese.

kardesim 3.5 takan herkez gibi sonra kasinip 5 takiyorsun :) sonra 7 8 ay cok mutlu geziyorsun fakat surtmeler basliyor altini vurabilirsin sik sik uzun yolda arabada kimse uyuyayam tem disinda ise :) sonra bir de aracta bir sorun cikti mi dellenip sokup atiyosun bnm gibi . yay takicaksan eibach tan sasma derim ben 5 lik ve 3.5 lik kullandim simdi orjinal yaydayim ama siparis verdim yeniden 3.5 seat sport eibach a donus yapiyorum 17 45 yanak kafa rahat :) sende al zavkini ama bence cok harcama yapma benim gibi su an gorunusun guzel konforda cok dusme yok ondan kasinti baslamis sende bence rahat dur tecrube konusuyo burada birde son olarak hic bir yay eibach sportline kadar iyi ve konforlu olamaz ondan pisman olursun alma bu markadan vbaska ha dusu konusunda hr daha fazla dusurur birde 5 lik yay takarsam bir daha kesinlikle koni sari sertlik yumusaklik ayarli amartisor alirim yoksa cekilmez orjinal amartisor ve 5 cm yay araba kullanisim paranoyaklasti resmen cukur ariyodum yolda :) birde 2500 tl degerindeki direksiyon kutum bozuldu ses yapti tik tik degistirdim garantiden allahtan ondan seatin orjinal ekipmanlarindan sasmam bir daha cok ugrastim sok tak orji cevir fln fln ...

Cenk kardeşim direksiyon kutusundan gelen ses , çevirirken gelen mi eğer o ise bende de aynı sıkıntı var garantiden gidip değiştireyim.

• Beğen
5'lik yaya hiç bulaşma. bundan önceki arabamda arabayı sattırdı bana. şimdi leonumda 3,5 seat sport war kafam rahat huzurluyum :D

• Beğen
fk yayları sormuşun fk ile eibach yay arasında hem düşüşte hemde konfor kaybı açısınden fark edilecek kadar bir fark olmuyor fk fiyatı uygun yayda fk kullandım ve şimdi yine kullanmaktayım başka bir aracıma alacak olsam yine fk tercihederim.

• Beğen
ben konfor acısından sıkıntı cekmedım. suan öndekı 5 cm fklar serkanın arabada , serkanın 3.5 lar benım önde , benım arkada 5 m fk var :) biraz karısık oldu :)

gayet de memnunum...

Geri
Üst Alt