Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Film CEZASI Hakkında..?

Bizim FR lar için Arka camlar Zaten 2 numara renkli geliyor fabrika çıkışı.. ben üzerine 2 numara film daha kaplattım oldu sana dört ve hatta ön camları iki yapmıştım onlarıda 4 numara yapmak niyetim.. ön cama ise 1 yada 2 numara yeterli diye düşünüyorum.. ve canlı olarak görmek isteyen [MENTION=5017]Absolut[/MENTION] barışın arabaya binebilir eğer görüşü engelleyen bir durum var diyenin anlını karışların evet dışardan içerdeki görünmüyor ama içerden dışarısı ayna gibi.. Tabi Filmler (LUMAR) yani 1. sınıf hatta bi karşılaştırma yaptık Lumarın 4 numarası dışarda merdiven altında takılan filmlerin 2 numarasına denk geliyor matlık konusunda.. Dolayısıyla şu an için benim arabaya gelsin baksın polis film olup olmadığını bile anlayamaz orijinal zanneder bu yüzden özellikle film konusunda cezadan korkan arkadaşlara rtavsiyem kaliteli malzeme ve işçilik kullanın arabanızda varsın 100 lira fazla olsun zaten diğerine verilen az para ceza olarak çıkıyor cebimizden... :eek:key:

daha geçen hafta trafik şubeye uğradım ve görevli memura sordum ben aracıma film çektireceğim ceza yazılmıyor diye bir şeyler dolanıyor internette dedim aslı varmı. Sen filmi çektir ceza yazıldığında da git mahkemeye ver daha sonra iptal olur dedi tabi bu arada harcağıdın para cezadan fazla olacak dedi bende vazcaydım :D

Tamamen sans isi ama ben en on cama cekilince film cezasi yazmicak polisi bile killandirip arabayi kenara cekicegini dusunuyorum onden baktiginda on camda film yoksa cevirmeden arkadakilere bakabilir yanlarda bile film oldugunda.Ama obur turlu cevrilme riskin 2 kat artiyor.Tabiki kaliteli film gorus engellemiyor ama memur bey amcaya gelde bunu anlat

Lummar film çektirmek 200- 300 arası olsa gerek 5 cama... 500 liraya lazerle karartıyorlar, istediğin tonu ayarlayabiliyorsun... orjinal renkli cam görüntüsü verilerek kurtarılabilir belki...

daha geçen hafta trafik şubeye uğradım ve görevli memura sordum ben aracıma film çektireceğim ceza yazılmıyor diye bir şeyler dolanıyor internette dedim aslı varmı. Sen filmi çektir ceza yazıldığında da git mahkemeye ver daha sonra iptal olur dedi tabi bu arada harcağıdın para cezadan fazla olacak dedi bende vazcaydım :D

açtığın davaları kazandığın sürece cebinden para çıkmaz ;) hatta manevi tazminat bile kazanabilirsin bu durumlarda :D

Polislerin film içi dedikleri şu. Benim arabanın içini görmem lazım. Neden dedik? Ya adam bana silah doğrulttuysa yada herhangi bir şekilde yasa dışı bir durum mevcutsa? Aracın içini gördüğüm müddet sıkıntı yok ama göremezsem o zaman cezayı keserim diyor... Bence adam haklı arkadaşlar. Şahsen bende film yaptırmak istiyorum ama ceza işi beni düşündürüyor. ;)

2004 ten beri araçlarımı filmli kullanıyorum. Allahıma şükürler olsun problem yaşamadım. Ben zaten şunu anlamadım. Filmli aracı o zaman muayeneden geçirmesinler, muayeneden geçiyorsa polis birşey demesin. Bence bu bir ikilem...bir de polis ile konuşma tarzı önemli adama diklenmemek gerek bir yerden basar cezayı

Polislerin film içi dedikleri şu. Benim arabanın içini görmem lazım. Neden dedik? Ya adam bana silah doğrulttuysa yada herhangi bir şekilde yasa dışı bir durum mevcutsa? Aracın içini gördüğüm müddet sıkıntı yok ama göremezsem o zaman cezayı keserim diyor... Bence adam haklı arkadaşlar. Şahsen bende film yaptırmak istiyorum ama ceza işi beni düşündürüyor. ;)
renkli cam da yasak olması lazım o zaman doğru mu gecen hafta yaptırdım ön cama 1 diğer 5 cama llummar 2no film cektirdim... bakacaz...

renkli cam da yasak olması lazım o zaman doğru mu gecen hafta yaptırdım ön cama 1 diğer 5 cama llummar 2no film cektirdim... bakacaz...

Bu aşamada diyecek bir sözüm yok. Orjinalden renkli olan camlara birşey diyemiyorlar tabi orası farklı...

Geçen yıl bir avukat bu cam filmi hkk..da mahkemelik olup kazanmişti

Geri
Üst Alt