Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fiberglass dan Subwoofer kabini yaptım umarım beğenirsiniz

ellerine sağlık mükemmel olmuş

Eline sağlık, çok güzel bir çalışma ve paylaşım olmuş. Güle güle kullan...

Eline sağlık çok güzel konu olmuş,kendi işini yapan ve güzel yapan insanın önünde saygı ile eğilinir

ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim el yatkınlığı olduktan sonra eminim herkez yapabilir.eğer istanbul içinde böyle birşey yapmayı düşünen varsa malzeme ve yapımda kesinlikle yardımcı olurum zevkle...

:) bu işi yıllarcva trabzonda yaptım kardeş çok sıkıcı ve sabır gerektiren zahmetlı bir iştir :) keşke dışına macun cektrıp oto boyacısında boyattırsaydın ! çok daha cixx olurdu :eek:key: ama genede güzel olmuş
hakılısın abi biraz sıkıcı ve zor bir iş özellikle her taraf batıyor.macun olayını bende düşündüm ama sonradan düşündüm ki bagaj halı döşemeli oldugu için sırıtır diye düşündüm böyle daha orjinal olucağını tahmin edip yaptım.düşüncelerin için çok sağol

ne demek :) bi kaç parlak fikir daha verırım eğer farklı şeyler düşünürsen :eek:key:

Walla ne diyim her baba yiğit bu kadar sabır ve mek gerektiren bi işi beceremez, Tebrikler fikirde çalışmada on numara olmuş umarım güzel günlerde kullanırsınız :eek:key:

Tebrikler helal olsun yaparım demişsin yapmışsın.........

Güle güle kullan.........

ellerine sağlık sabır,emek ve bizlerle paylaşım işte olay budur:eek:key:

güzel yorumlarınız için tek tek teşekkürler bir kaç projem daha var sıra onlarda en kısa sürede yapıcam ve keyifle ekliyeceğim çok sağolun

Geri
Üst Alt