Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fiberglass dan Subwoofer kabini yaptım umarım beğenirsiniz

tek kelimeyle harika çok ama çok becerikli bir adamsın vesselam

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

tek kelimeyle harika çok ama çok becerikli bir adamsın vesselam

on numara bir çalışma olmuş. eline emeğine sağlık. artık koop koop şeklinde geziyorsundur:D

çok sağolun arkadaşlar ilginiz için 38alee evet geziyorum kardeş bir kaç daha planım var bakalım hayırlısı :D tekrar teşekkür ederim

vallahi on numara olmuş,tabi el yatkınlığı ayrı bir meziyet...Kalıp çıkardıktan sonra ölçüleri hazır çıkmışken bir tane yedek kalıp alsaydınız sonrası için seri üretime dönebilirdi bu iş :)

tek kelimeyle tebriği hak ediyor ben izlerken yoruldum ama çok da keyif aldım..harika olmuş

gerçekten mükemmel olmuş tebrik ederim. benim bagajın 4/3 ünü kaplayan basımla karşılaştırınca mükemmel yani. ama performas ne derecede tutar bilmiyorum. sanki hava çıkış yeri yok gibi geldi bana.

Geri
Üst Alt