Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fenerbahçeliler köşesi

bu akşam kim yenerse yensin bi tarafım üzülecekti.tebrikler karabüküm..

abi aslında aykut başarılı be...çeyrek final oynadık
geçen sene sadece yarım puanla kaybettik
evet bu sene istediğimiz gibi olmadı ama medya bu takımı yoruyor, birde üzerimize oynanan oyunlar
abii kim gelirse gelsin zaten biz istedikten sonra iyi oynuyoruz her sene sampiyonluga ve final maçlarına adımızı yazdırıyoruz hem o yıprandı hem takımm herkez kafasını dinlesin valaa inşş hayırlısı olurr

ilk atılan gole bak yediğin gole bak volkan. defansta ortada yok doğru düzgün.

ben bir galatasaraylıyım ama aykut hocadan önce takımın ilk sorunu aziz yıldırımdır diye düşünüyorum.hep gündemde kalma çabaları içinde yenildiğinde sataşmalar 15 yaşında çocuğun yapacağı atışmaları kendi başkan koltuğunda yapıyor.

birde yönetim istifa diye bağıran insanlara ben fenerbahçe için 1 yıl hapiste yattım gibi yüzsüzce bir laf söylüyor.sen fenerbahçeli olduğu içinmi 1 yıl yattın yoksa suç işlediğin içinmi? bu adamdan türk futbolunun kurtulması gerek...

ha bana kalırsa aykut hocanın kalması fenerbahçeye zarar verir.ben aykut kocamanın fenerbahçeye taktisel olarak yetersiz olduğunu düşünüyorum

ben bir galatasaraylıyım ama aykut hocadan önce takımın ilk sorunu aziz yıldırımdır diye düşünüyorum.hep gündemde kalma çabaları içinde yenildiğinde sataşmalar 15 yaşında çocuğun yapacağı atışmaları kendi başkan koltuğunda yapıyor.

birde yönetim istifa diye bağıran insanlara ben fenerbahçe için 1 yıl hapiste yattım gibi yüzsüzce bir laf söylüyor.sen fenerbahçeli olduğu içinmi 1 yıl yattın yoksa suç işlediğin içinmi? bu adamdan türk futbolunun kurtulması gerek...

ha bana kalırsa aykut hocanın kalması fenerbahçeye zarar verir.ben aykut kocamanın fenerbahçeye taktisel olarak yetersiz olduğunu düşünüyorum
aziz yıldırımın gitmesi zor suan için fener bahce için iyi seylerde yaptı şimdi inkar etmeyelimm zaten bu takımın başlıca bi degişime girmesi lazım oda gerçeklesiyor yavastan hocadan cok oyuncuların kendini toparlaması lazımöncee

76995_456659634392899_237984593_n (1).jpg
KOCAMAN hayallerin katili puhaha puhaha puhaha

Ekli dosyalar

• 76995_456659634392899_237984593_n (1).jpg
    76995_456659634392899_237984593_n (1).jpg
    32.6 KB · Görüntüleme: 7
12228_461993690528965_1002727822_n.jpg

Geri
Üst Alt