Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Farklı Olmak için Tavsiyelerinizi Bekliyorum

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında xbrite tarafından paylaşıldı.

1. xbrite

xbrite SCW Üyesi

3
    0
    1
    Arkadaşlar merhaba. Aracımın değişim sürecini başlattım. Dün 18' jant taktırdım. Fotograflarını en kısa zamanda paylaşıcam. Sırada xenon farlar var bunun için forumda biraz araştırdım ve philips marka farlar taktırıcam bunda sıkıntı yok fakat egzost konusunda tavsiyelerinize ihtiyacım var. kumandalı egzost yaptırıcam. egzozmarket.com adresinde leon için olan egzoslarda bilgi sahibi olan var mı önerirmisiniz yoksa en iyisi bi egzoscuya gidip gözümle görüp taktırmayı mı tavsiye edersiniz. Antalyada oturuyorum burda bildii tanıdıgı olan varsa o da olur. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Herkese kazasız belasız sürüşler...

2. xbrite

xbrite SCW Üyesi

3
    0
    1
    Bi fikriniz almak istemiştim

3. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    degısım surecınde sıze basarılar dılerım egzozu bnce gıdıp bı egzozcuda yaptrmanız daha ıyı olur dıye dusunuyorum ayrıca ınsallah takıcagnız xenon mılletı kor etmez cunku ben sonrdan yapılan xenonlarda mıllete cok sovuyorum onun dısında bence degısıme yay cupra spoıler marspıyel ve alabılıyosanız fr tamponlarla baslayın derım hadı kolay gelsın :)

4. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    [MENTION=4846]GeniuS[/MENTION](dursun) usta ile konuş farlarına mercek yaptır çok yakışıcaktır.

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  5. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.741
    5.594
    113
    Antalya da bu işin pirileri vardır arkadaşım biraz araştır bence çok güzel egzozcular bulaçaksın. Ayrıca 18" jantların hayırlı olsun yan etekler ve cupra tanpon veya lip taktıra bilirsin birde güzel bir spoiler

6. gültekin

gültekin SCW Üyesi

609
    200
    43
    leon çok oynamaya gelmez apaçi olur dikkat et

7. Absolut

Absolut SCW Üyesi

6.092
    2.401
    113
    Uye araçları bolumunden birçok üyemizin araçlarına bakarak fikir elde edebilirsin eminim aklına gelmeyecek ince detaylarla karsilacaksindir.

8. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    herşeyi acele yapma ne yapacaksan iyice araştır ve yavaş yavaş yap sonra arabana yapacak birşey bulamadınmı sıkılıyor insan

Sayfayı Paylaş