far sensörü ve yağmur sensörü sonradan eklenebiliyomu ? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

far sensörü ve yağmur sensörü sonradan eklenebiliyomu ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında tuğra tarafından paylaşıldı.

1. tuğra

tuğra
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar bu konuyu çok merak ediyorum. Bilen varsa bilgilerini paylaşırsa çok sevinirim

2. omercanilica

omercanilica
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    emın olmamakla bırlıkte yagmuru bılmıyorum ama cenmaxsın sonradan takılan modullerınde far sensoru olabılır bır suru cesıtlerı var o modullerın

3. GRKMSRGL

GRKMSRGL
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    83
    far sensörü var yağmur sensörüde vardır zor iş değil

4. ilkerbilim

ilkerbilim
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    63
    Cenmax gibi markaların sensörleri var ama arıza lambası yakabilir her şey gibi. Orijinal takmak istersen beynin değişmesi gerekiyor.

5. EMRE KAAN ALPTEKİN

EMRE KAAN ALPTEKİN
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    48
    bende geçen servise sormuştum yağmur sensörü oluyo ama far olmuyo demişlerdi

6. SEC

SEC
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Ender Elektronik hem far, hem yağmur sensörünü hem de kendiliğinden kararan aynayı sonradan yapabiliyo, fiyatta almıştım hatta ama unuttum. Yağmur sensörü için ön camın sensörlü olan ile değişmesi gerekiyor. Beyinin değişmesine de gerek yok sadece yazılımda parçalar takıldıktan sonra "on" konumuna getiriliyor, işlem tamam...
    Not: Fiyatı hatırlamıyorum ama orjinal arka park sensörünü 600 TL ye takıyordu.)

7. mrtsnr

mrtsnr
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    113
    2side yapılabiliyor. Far sensörü için oemvag'da da parça var, ordan parça kodunu alıp servisten de yaptırabilirsiniz. ender'de de yaptırabilirsiniz. İşçilik için en iyi yer ender'dir. ama ücrette yüksek gelebilir. Far sensörü için birde anahtarı Auto konumlu almanız gerekicek. Yağmur sensörü içinde silecek kolunu sensörlü almanız gerekecek. Paranın açamayacağı kapı yoktur :) Paranız olsun aracı full + full bile yapabilirsiniz :) Servisin yapılamaz dediklerine de kulak asmayın :D

8. PATRON

PATRON
    ADMİNİSTRATOR

Beğenileri:
    2.582
    Ödül Puanları:
    113
  9. tuğra

tuğra
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar verdiğiniz bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim ben bi maliyet araştırması yapayım bakalım ne çıkıyo ona göre bu işe girmeyi düşünüyorum yağmur sensörü pek değilde far sensörü istiyorum :)

10. nedjo

nedjo
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Kürşat araştırdıktan sonra buraya fiyat bilgilerini ve nereden temin edebileceğini yazarsan sevinirim. Bir ara ben de deli gibi araştırmıştım ama cenmax filan takmak istemedim. Vag com ile kodlayarak farların on konumda kalmasına rağmen sadece ben kontağı açınca yanmasını sağladım. Ama gece gündüz yanıyor :)

Sayfayı Paylaş