Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ezel dizisi...

Bende izliyorum güzel dizi tavsiye ederim...

Ezelin dizideki kaldıgı evi nerde bilen varmı..?

ezel hali balat sanırım ama ailesinin kaldığı yeri bilmiyorum

Valla bugüne kadar gerçekten bağımlısı olduğum 3 dizi olmuştu lost, prison break, how i met your mother.. Türk dizilerini bi türlü beğenmiodum.. Başlıyodum bazen izlemeye bi zamandan sonra bayıodu bırakıodum. Ama bu ezel gerçekten inanılmaz güzel bi dizi şimdi 2 türk dizisini heycanla izleyebiliyorum çok mesudum :) ezel ve es es
Geçen gün düşünüyodum bende hangi türk senarist bu kadar iyi olabilir diye. Birde baktımki bugün arkadaş okulda Ezelin, Monte Kristo Kontu filminin çakması olduğunu es es inde O.C'nin çakması olduğunu söyledi. İnternettede araştırdım gerçekten de öyleymiş. Hiç aklıma gelmemişti valla.. Ama noolursa olsun süper 2 dizi bence ama ezel gerçekten çook uzun sürücek bi dizi gibi duruyo. Kenan imirzalıoğlu zaten karizmadan gebericek Cansu Dereyi anlatmaya gerek yok :D

evet Monte Kristo Kontundan uyarlamayımış biraz Ezel, ama olsun bence de şu an çok iyi gidiyor, yabancı dizilerden sonra her hafta merakla bekleyeceğim bir Türk dizisi bulmam beni çok mutlu etti.

işyerinde Ezel başlıyor, iş duruyor :D

abi yanlış hatırlamıyorsam Ramiz dayı Ezele ewin anahtarını werirken üzerinde balat yazıyordu. bilmiyorum ew belki gerçekte Balatta değildir her hangi bir belge sunamam :D:D

Aynen Ozan Abi'nin dediği gibi bende ordan hatırladım... =)

Engin Abi sen böyle bir ev bul eğer içi hoşuna gittiyse ben sana yaparım o şekilde... =)

Geri
Üst Alt